Wpis z mikrobloga

@EggDrop: Jacula oczywiście struga teraz wariata, ale on widział decyzję o zwrocie nienależnego świadczenia, więc zaskoczenie jest udawane. Była pokazana decyzja w wersji nieczytelnej. Podejrzewam, że chodzi o tzw. świadczenie rodzicielskie (czyli coś jak zasiłek macierzyński) w wysokości 1000 zł miesięcznie. Jeśli mam rację, to Magda ma problem, po urodzeniu dziecka złożyła wniosek, choć dziecko było od razu zabrane i oddane do rodziny zastępczej.Wygląda tak, jakby to zataiła. Oczywiście to tylko
Wsadzają przede wszystkim za alimenty i wszelkie długi dla Skarbu Państwa (podatki, niepłacone mandaty etc.). Za resztę zdecydowanie nie.


@Zielona_Beczka: ale teoretycznie jest możliwosc ze jak sie zalega z jakimkolwiek dlugiem który egzekwuje komornik to on moze za różne rzeczy grzywne nałożyć i za nie zaplacenie tej grzywny za brak wspólpracy z komornikiem mozna juz na jakis czas za kraty isc
@EggDrop a co mnie to interesuje? To wykop a nie darmowe usługi prawne dla ludzi z przypadku. Mogę oddelegować Cię do zaprzyjaźnionej kancelarii prawnej w celu porady. Nie zamierzam być darmowym przegrańcem, który na komendę @iksha będzie udział porad prawnych bo ktoś ma na to ochotę. Chyba coś Ci się pomyliło bo się nawet nie znamy, a ja z Zielonkami się nie spoufalam. Proszę więcej nie publikować takich postów, ponieważ sobie tego
@EggDrop PS: radzę się skupić na swoim życiu i wziąć za robotę, a nie żyć cudzym życiem i to przeżywać. To równe poziomowi Pana Jacka, z którym nie chcę być kojarzona. Proszę się ogarnąć i więcej nie tykać mojej osoby. Dobrze zdaję sobie sprawę, że wielu internautów zakłada konta na portalach tego typu i istnieją one po 6 -10 lat, a w momencie inby się aktywujecie i udajecie stałych bywalców bo w