Wpis z mikrobloga

To co koleżanki i koledzy, jesteśmy w stanie razem tutaj współistnieć? Bez zakamuflowanych zakopfestów i niepotrzebnych przepychanek? Pomieścimy się, miejsca jest sporo i z pewnością gigabajtów w serwerowni wystarczy dla każdego. ♯Mirkoreklama i polecanie sobie ciekawych znalezisk nie jest niczym złym. Potraktujcie mój wpis jako próbę spowodowania przyczynku do pozytywnych zmian na wykopie. Pozdrawiam!

#wykop #fairplay #neuropa #4konserwy
Pobierz L3stko - To co koleżanki i koledzy, jesteśmy w stanie razem tutaj współistnieć? Bez z...
źródło: comment_7g0eqE7aQaLTxSArqYMCyODfVLEnuu5N.jpg
  • 30
CViekawe to sobie dodawajcie, chodzi mi o np o 8 duplikatów i wykopywanie do skutku.


@lakukaracza_: Nie dalej jak przedwczoraj lub przedwczoraj widziałem trzy neuropejskie znaleziska na temat księdza Jankowskiego:
https://www.wykop.pl/wpis/39434011/jak-widac-wrzucanie-duplikatow-zakopanych-wczesnie/

A co do 8 "duplikatów":
- co mają zrobić konserwy, jeśli znaleziska nie trafiają na główną tylko dlatego, że w pewnym momencie jakiś neuropek pisze na mirko bardzo sugestywny wpis i zaraz po nim gwałtownie rośnie liczba zakopów -