Wpis z mikrobloga

Zaryzykowałem i kupiłem #nvidia #shield typowo dla usługi #geforcenow. Do tej pory platformą do grania był Xbox one, ale wczoraj jak odpaliłem Widźmina 3 w 1080 na detalach uber to byłem mocno w szoku. Dla porówniania odpaliłem Xboxa i sprawdzałem jak dane lokacje wyglądają na obu urządzeniach. Shield pod tym kątem wymiata, widać że wszystko jest bardziej dokładne, działa w 60fps, nie wspominając o czasach ładowania samej gry. Mam światłowód 120 Mb/s więc żadnych przycięć ani lagów nie było, tak na dobrą sprawę jakby mnie ktoś posadził przed TV bez uprzedzenia to bym się nie zorientował że gram zdalnie bo responsywność jest bardzo dobra. Byłem sceptycznie nastawiony ale polecam bo to działa, mało tego jest też obsługa klaw + mysz więc dzisiaj odpalam Lineage II xDDDD
P.S Znacie jakieś strony gdzie można kupić taniej klucze do gier na #steam ??

Nie wiem jak tagować, bo niby gram na #konsole a tak naprawdę gram gdzieś na jakimś kompie więc #pcmasterrace
  • 30
  • Odpowiedz
@krolik_wie_lepiej: jak planuje ktoś kupić całą konsolę nvidia shield tylko dla dostępu do #geforcenow to proponuję zastanowić się nad zakupem samego kodu dający dostęp do bety geforcenow, ja kupiłem tydzień temu na kinguin:
https://www.kinguin.net/pl/category/45043/geforce-now-closed-beta-eu-na-key/ i wszystko póki co działa

Wchwili obecnej nie wiem skąd taki spadek cen (kupiłem tydzień temu z najtańszej oferty i dałem 60pare zł) a teraz da rady za 3 dyszki kupić? Czy ogłaszali gdzieś
  • Odpowiedz