Wpis z mikrobloga

@Rafa7S: montale black aoud (mocny okrutnie, bardzo elegancka róża), gucci intense oud (z #!$%@? parametrami, ale daje kadzidłem), leather oudh (klon tf tl, chociaz on mocno malinowy, więc ciężko to nazwać smierdzielem)

A śmierdziel, bo często się je tak określa. Moja topka również.
@Dine Gucci intense oud #!$%@? parametry?!? Chyba najmocniejsze perfumy w moich zbiorach. Po jednym strzale wyczuwam je (i są wyczuwalne dla otoczenia) po dobrych 10 godzinach.
@Rafa7S: No właśnie taka jest opinia wszędzie w internecie. A na mnie trzymały się dosyć krótko, zerowa projekcja. Bardzo ubolewam, bo zapach jest 10/10. Jaki batch masz?
@rusty25: ja na cieplejsze dni lubię Issey Miyake Bleue i Kourosa. Terre D’Hermes tez jest super (polecam też sprawdzić kopię-L’Erbolario Ginepro Nero). Voyage D’Hermes jego akurat mogę używać zawsze i wszędzie, ale na ciepłe dni też super. To jeśli chodzi o zapachy raczej nietypowe.
@Rafa7S: Jako osoba lubiąca Encre Noire dodam, że podoba mi się benzynowo-dymny (?) Dior Fahrenheit i apteczno-eukaliptusowy (?) Tom Ford - Noir. Czemu to takie drogie? ( ͡° ʖ̯ ͡°)