Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WlasnieInstalujeWindowsa: mam konto kilka lat, żadnych problemów, niedawno poprawili aplikacje mobilną pod presją użytkowników bo odstawała od kunkurencji, konto i karta za darmo, naprawdę miła i przede wszystkim konkretna helpdesk, polecam
  • Odpowiedz
@WlasnieInstalujeWindowsa:

Możesz mieć jeden rachunek w jednej walucie, co przekłada się finalnie na maksymalnie taki zestaw:
- Nest Konto [PLN]
- Nest Konto Waluta [EUR]
- Nest Konto Waluta [USD]
- Nest Konto Waluta [GBP]

Do każdego rachunku możesz mieć osobną kartę płatniczą. Pierwsza jest darmowa, a kolejne płatne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WlasnieInstalujeWindowsa: tak, to mój główny bank, możesz mieć ile chesz rachunków, przy chyba 5x płatności kartą nic nie płacisz za prowadzenie konta i karty, świetna aplikacja mobilna, i jako jedyny bank ma na bieżąco aktualizowaną historię wydatków, czyli coś płacisz kartą i za chwilę masz to w historii pokazane, inne banki mają taką transakcję w zablokowanych i zobaczysz ją w historii dopiero za 24-48h np Nestbank, GetinBank
  • Odpowiedz
@WlasnieInstalujeWindowsa: Mam konto w Nest od kilku lat i jest spoko. Żadnych opłat. Kartę przysłali do mnie za granicę. Używam do opłacania "polskich" abonamentów np. Spotify (60% taniej niż w Danii), HBO GO (to samo). Czasem potrzeba gdzieś zrobić przelew z polskiego konta to też się przydaje. Nigdy nie miałem problemów i zawsze działało jak było potrzebne.
  • Odpowiedz
Szanowni Państwo, Nest Konto w Nest Banku to darmowe konto bankowe. W jego ramach za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15
  • Odpowiedz