Wpis z mikrobloga

Otworzyłem w tej fife już sporo paczek, i jak dotąd mój najlepszy traf to MULLER i to jeszcze przed premierą fify na WebAppie... Teraz za to najnowsze SBC trafił mi się jakiś #!$%@? portugalski bramkarz z zezem i Gundogan i szlag mnie trafia jak np. ktoś sie chwalił że trafił MOTM Suareza, DLACZEGOOO?
#fut #fifa19
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kubick mam to samo :d
Co prawda trafiłem oblaka jakoś czas temu jako najlepszy, ale zobaczyłem tutaj Suarez, mówię sobie robię to.. I wpada jakieś 82 warte 1000 monet.. ehhh
  • Odpowiedz
@kubick ja mam swoją teorie spiskowa. W styczniu wygrałem na turnieju 3,2k Fifa points. Od momentu ich wydania drop poszedł niebotycznie w górę, trafiłem m.in. Messiego, modricia, 2x de gea a w tygodniu mam średnio 2-3 walkoutow
  • Odpowiedz
@kubick: ja ostatnio kupilem paczek za 270 k, pozniej jeszcze dokupilem za 125... Nie liczylem ile odzyskalem spowrotem ale sprzedalem wszystkich zbednych zawodnikow z klubu i wyszlo mi jakies 160k kasy... Tak z polowa tego to pilkarze z paczek, dramat #!$%@?
  • Odpowiedz
Ja chomikuję paczki za Division Rivals, Squad Battles, SBC itp i czekam na dobre eventy. Raz miałem z 30 paczek o wartości chyba z 600-700k. Jak mi się trafiają 2 walkouty to jest super. Najczęściej z 20 paczek nie mam ani jednego. To jest dopiero drop :D Zdarzyło mi się, że z paczki Ultimate nie miałem ekranów :D Fakt trafiła mi się tak raz jedna karta warta 300k i raz Varane od
  • Odpowiedz