Wpis z mikrobloga

zgubiłem epapierosa, także szukam nowego.. ;) poprzednio wapowałem baby beast, widzę że geekvape shield działą na grzałkach smoka (także) i ma niezłe opinie, był w edymie nawet, ale już nie widzę. wiecie coś może?
w edymie za to widzę geekvape alpha tank - ktoś próbował?

#edym #epapierosy
  • 9
  • Odpowiedz
Szukasz e-papierosa do "palenia" czy szpanerki? Jeżeli to 1 to polecam iJusta S bądź 3. Grzałki nie do #!$%@?, łącznie z 0.18. 3000mAh więc daje radę jeżeli chodzi o czas używania. No i jest tani w utrzymaniu, tuba kosztuje chyba koło 10-15zl. nie jest też duży wiec nie przeszkadza w kieszeni. No ale nie ma wyświetlacza LCD w pierdyliardzie kolorów, albo steampunkoego czy tam karbonowego wzoru/dodatków. Za to nie rzuca się w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GreenBag: iksde. Oba szlag trafia po maks pół roku bo są paskudnie wykonane i mają przyciski z gównolitu. 3000mAh to standard w każdym boksie z wymiennymi ogniwami - za to można ich mieć kilka a do tego można regulować moc i temperaturę. Poza tym przez tyle lat jak tu siedzę ijust2, potem s a teraz ijust3 to właśnie hity gimbazy.
  • Odpowiedz
@Waspin Ja tam większość dzieciaków widzę właśnie z boxami, chyba że to już nie gimby tylko licbaza. Osobiście nie potrzebuje regulacji mocy i temperatury, po prostu sobie palę ¯_(ツ)_/¯ dwójkę mam już ponad rok i nic się z nią nie dzieje. Z resztą nawet jak się #!$%@?, to w cenie boksa z akusami, ładowarka i atomizerem, mam jakieś 3 ijusty. Jakoś widzę sensu w kupnie czegoś co jest mniej wygodne w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GreenBag: no nie wiem, dobry box kosztuje 200zł z atomizerem plus 30 na akumulator, więc jakoś nie wyobrażam sobie gór pieniędzy. Za 3 ijusty (czyli 480zł) to można mieć akurat sprzęt na 4! akumulatory, atomizer, ładowarkę i jeszcze na liquid zostanie a box na 1 akusa ładowarki nie wymaga. Z ijust2 s i 3 - 85% użytkowników zgłasza problemy z przyciskiem. Oczywiście część twierdzi, że jest super, ale raczej jest
  • Odpowiedz
@Waspin Jak jeszcze mieszkałem w akademiku miałem współlokatora który miał Teslę, fajna zabawka ogólnie ale boxy jak dla mnie są #!$%@? niepraktyczne- po prostu za duże i za ciężkie żeby nosić je w kieszeni. Jak zrobią małego boxa w rozsądnej cenie to może spróbuję, ale jak na razie najlepiej w kieszeni leży iJust/smok. Co do smaku nie jest to może mistrzostwo świata ale tragedii też nie ma. Co do regulacji temperatury
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GreenBag: masz Artery Nugget v2 daleko nie patrząc, który jest mniejszy od ijusta. Ba, istick pico jest niższy i niewiele szerszy. Masz smoka nord, który jest podem MTL. A co do smaku - no na dnie jest aio. Ale ijust jest akurat drugi od końca. Na fabryczne grzałki masz np Uwell Nunchaku, który od czasu do czasu pojawia się u Chinoli w magazynach EU (brak problemów na cle) z regulacją,
  • Odpowiedz
Jeżeli to 1 to polecam iJusta S bądź 3


@GreenBag: wole coś z wymiennymi akumulatorami. nieraz wychodziłem z efajkiem i 18650 zapasowym w kieszeni, że o wyjazdach nie wspomne (np 4pack akumulatorów w torbie)

@Waspin: A jakieś doświadczenia może masz z geekvape atomizerami albo innymi na gotowe grzałki? :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maur: geekvape jak dla mnie to przehajpowana firma, wszystko co miałem okazywało się nie spełniać moich oczekiwań mimo tłumów fanów. Oni mają świetny marketing i średnie atomizery. Co do innych na gotowe grzałki - bardzo polecam Uwell - Nunchaku i Crown 3 i 4 to świetne atomizery, lepiej się nie da trafić.
  • Odpowiedz