Wpis z mikrobloga

Mirki jako że moja Alfawise H96+ odmówiła posłuszeństwa a w temacie dawno już nie siedzę to podpowiedzcie mi proszę jaki tani box mogę kupić? Tak żeby Netflix sprawnie chodził i Kodi
#tvbox #android #iptv
  • 21
  • Odpowiedz
@slash83: na certyfikacie aż tak mi nie zależy bo obecnie też nie miałem a netflixa w zadowalający sposób oglądałem. Jak chce coś w super jakości to odpalam kodi
  • Odpowiedz
@dzetson: A jednak netflix ma trochę pozycji w HDR której to technologii na webripach nie ma :) No ale co kto woli, sam z netflixa nie korzystam ale wolałem się zabezpieczyć. A Mi Box jakieś 210 zł, jest Android TV, działa to jak trzeba.
  • Odpowiedz
@Wuerzet88: Zgodzę się, wersji S nie będzie, ale ta wcześniejsza zła nie jest.
@dzetson: oszczędność 20 zł i czekanie dwa miesiące, nie - w takie rzeczy się nie bawię, bez sensu :) Z Alli to jedynie pierdółki zamawiam, na sprzęt elektroniczny wolę jednak jakaś gwarancję, normalny czas dostawy.
  • Odpowiedz
@slash83: M8S juz raczej slabo oplacalny, 32gb rom sie bedzie tylko marnowac
@wildesign: ale nie pasuje pod tag #android, no i potrzeba przynajmniej 4 generacji by ruszyc kodi.
@dzetson: to jest na S905W, radze doszukac wersji na S905X (badz S905X2 - juz sie pojawiaja w dobrych cenach)
  • Odpowiedz