Wpis z mikrobloga

Halo potrzebuje małej rady. Jutro kończy mi się gwarancja, a mój lewy joycon żyje troche tak jak chce tzn lubi sam z siebie działać 'w gore' plus ma słaby zasięg. Teraz pytanie czy oddać to na gwarancję czy rekojmie? Sprzęt kupiony w MM.
#nintendoswitch #nintendo
  • 9
  • Odpowiedz
@bluntx: Bez różnicy sprzęt i tak pojedzie na naprawę do Czech, a w przypadku Media Markt zahaczy dodatkowo o ALSO. Dość długo będziesz pozbawiony Joy-Cona lub nawet całej konsoli, w przypadku zakupów w MM sprawa potrafi ciągnąć się nawet trzy miesiące.
  • Odpowiedz
O kurde, a wiesz może co trzeba zrobić żeby zostawić u nich tylko joycona bez konsoli? Mam pro controlera więc jakos przezylbym ten czas.
  • Odpowiedz
@bluntx: Na drift sticka pomocne jest psiknięcie trochę płynu do czyszczenia styków. Na reddicie polecali WD-40 Contact cleaner. Sam próbowałem na procontrollerze, tylko jakiegoś innego i zadziałało. A ciągnął w górę mocno i często.
  • Odpowiedz
O kurde, a wiesz może co trzeba zrobić żeby zostawić u nich tylko joycona bez konsoli? Mam pro controlera więc jakos przezylbym ten czas.


@bluntx: Kwestia dogadania się ze sprzedawcą, dystrybutor dopuszcza taką opcję, Media Markt nie zawsze.
  • Odpowiedz
Dzięki wszystkim za podpowiedzi, byłem w jednym mm to chcieli komplet ale zadzwoniłem do ich innego oddziału i tam już wystarczy im tylko pad. Zaraz jadę go zawieźć i mam nadzieję, że nie zmienili zdania do tego czasu.
  • Odpowiedz
@bluntx:
Sam byłem w identycznej sytuacji.
Ostatni dzień gwarancji w Media Markcie, driftujący joycon. Wystarczy pogadać z obsługą, przedstawić dowody że inne mediamarkty przyjmują i spokojnie wyślą ci joycona do czech, Czas naprawy 3-5tygodni
  • Odpowiedz
@bluntx: Swoją drogą minimalnie nie w temacie, ale kupiłem dwa joycony na allegro za 50 zł oznaczone jako uszkodzone (bo nietestowane) i oba okazały się w pełni sprawne. Bateria, zasięg, anaolgi wszystko super. Jedyna ich wada to to, że są już trochę starte (plastik zrobił się gładki przy przyciskach - aspekt wizualny) o to, że jak do mnie przyszły to śmierdziały papierosami albo czymś podobnym. Więc jeśli nie szkoda ci
  • Odpowiedz