Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korporacion: internet tak dziala właśnie dlatego, ze jest pelny takich zjebow nieszanujacych czyjejs wlasnosci i pracy, no bo przeciez jak jest w internecie to musi być za darmo i nikt nie powinien na tym zarabiac. na szczęście jest też druga grupa ludzi, którzy w miarę rozumieją, po co na stronie są reklamy, a nawet doceniają walke z adblockowymi robakami
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rst00: jak w sklepie coś jest ma wyższą cene niz twoim zdaniem powinno mieć, to też po prostu #!$%@? to bez płacenia i wychodzisz, czy jednak po prostu nie kupujesz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rst00: czemu z dupy? jaką widzisz różnicę pomiędzy zabieraniem zarobku jakiemuś serwisowi w internecie, a kradnieciem bulki pani w spozywczaku?
@shyller: i co według ciebie Internet powinien być takim śmietnikiem #!$%@? reklamami bo twórcy chcą zarobić? A wiesz czemu internet wypiera TV? Bo jak cię coś nie interesuje(w tym reklamy i przy okazji kolega dobrze zwrócił uwagę że jak nie są bardzo nachalne to nie przeszkadzają) to przechodzisz na inną stronę gdzie ich nie ma. Tym się to różniło i za to pokochałem neta a telewizji się zrzekłem tak samo jak
@shyller:
Taka że pierwsze nie jest nielegalne, a drugie jest.
Nie mam obowiązku dawać zarobić serwisom internetowym. Ludzie mają już dosyć, bo kiedyś jak nie zarabiano tak dużo to nie było tylu reklam, a teraz jest #!$%@? ich tyle że nie da się w spokoju przeglądać internetów.
internet tak dziala właśnie dlatego, ze jest pelny takich zjebow nieszanujacych czyjejs wlasnosci i pracy, no bo przeciez jak jest w internecie to musi być za darmo i nikt nie powinien na tym zarabiac. na szczęście jest też druga grupa ludzi, którzy w miarę rozumieją, po co na stronie są reklamy, a nawet doceniają walke z adblockowymi robakami


@shyller: #!$%@?ć reklamy całkowicie i zrobić treści dla subskrybentów, kto chce ma więcej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korporacion: jasne, że nie chcę. ale jak wyobrażasz sobie funkcjonowanie większości wartościowych stron/serwisow bez zarabiania na reklamach? ktoś daje Ci np. ogrom przydatnych informacji w zamian za kliknięcie X na reklamie przy wejsciu na strone, a ty jeszcze wybrzydzasz
@Christophy: czyli tylko aspekt prawny powstrzymuje Cię przed #!$%@? czegoś ze sklepu? XD nie pomyslales moze o tym, że to właśnie przez uzytkownikow adblocka twórcy muszą wymyslac coraz bardziej nachalne sposoby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Christophy: na pewno zdarzaly sie takie strony, ale nie wydaje mi sie, zeby sensowne serwisy (a nie jakies o2.pl) byly jakies bardzo inwazyjne, bo to moglo wywolac tylko negatywny efekt. a teraz, kiedy wiekszosc uzywa adblocka, to czesto nie bardzo juz jakiekolwiek inne wyjscie