Wpis z mikrobloga

  • 1
@OzaweNakashi o Panie, ile ja godzin napierdzielałem w tą cudowna grę to głowa mała, najlepsze były mody i dodatki, za każdym razem można było grać od nowa, genialna sprawa, szkoda że ten styl poszedł z zapomnienie
  • Odpowiedz
@v1lk jakie mody polecasz? Widziałem kiedyś możliwość przerzucenia portal guna do hl2 ale nigdy tego nie mogłem zrobić. Nigdy nie zapomnę jak za dzieciaka wszedłem do ravenhole i zmieniło mnie to na zawsze xD
  • Odpowiedz
  • 1
@OzaweNakashi kiedy to było xD

Pamiętam cyrk i klauny, dinozaury, i jakieś ulepszenia grafiki, budynków i broni.

Tyle się ostało xD podstawę gry pamiętam całą, ale modów było bardzo dużo, poszukaj pod hasłem "top half Life 2 modes" na pewno znajdziesz coś ciekawego
  • Odpowiedz
@v1lk Taak! Go Dizzy go! Moja ulubiona gra! Nie mogłam się doczekać kiedy wrócę że szkoły (1. Klasa), a najgorzej było wytrzymać z myślą, że brat kończy wcześniej... Jak fajnie, że i Ty to znasz (ʘʘ)
  • Odpowiedz
  • 1
@Perfektka A bylo więcej, dużo więcej fajnych gier, teraz wszystko idzie w grafikę i możliwości które w ogóle nie są zabawne, zero fabuły i same dodatki za które trzeba płacić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@v1lk Oj wiem. Dlatego rzadko gram w nowości, tylko u wujka, bo on się fascynuje. Ja wolę stare dobre gry typu Heroes III (na videło muszę iść w specjalne miejsce)
  • Odpowiedz