Wpis z mikrobloga

Kochani, wiem, że truję dupę i spamuję, ale naprawdę potrzebuję waszej pomocy. Wypełnienie mojej ankiety to góra pięć minut, brakuje mi jeszcze 32 odpowiedzi do setki. Dla was to chwilka, a dla mnie możliwość obrony w lipcu. Proszę, wypełnijcie ten kwestionariusz - nawet jeżeli macie nieco więcej lat, wczujcie się na moment w rolę młodego człowieka.

#tintaprosi #studbaza #licencjat #obronsieztinta
  • 23
  • Odpowiedz
@batgirl: To wypełnię i ponarzekam.

*Wymagane - "Jeżeli tak, to jak często? *" - określanie z góry i wymaganie, bleh

"Jakie działania podejmujesz aktualnie, by realizować cele z pytania wcześniejszego? *" ale, że co - nie wiem jakie działania podejmuje by myśleć/nie myśleć o przyszłości... (takie jest poprzednie pytanie).

Zdecydowanie ta ankieta mi nie pasuje, nie mam zamiaru być na studiach i nie wiem czy Ci się moje odpowiedzi przydadzą. Ale
  • Odpowiedz
@batgirl: Co prawda studia skończyłem już jakiś czas temu, ale cofnąłem się te kilka lat w czasie, jak jeszcze studiowałem i pracowałem jednocześnie i odpowiedziałem na pytania ;) Mam tylko jedną uwagę odnośnie do pierwszych dwóch pytań: w pierwszym pytaniu w każdej z możliwych odpowiedzi jest jednocześnie określenie częstotliwości zastanawiania się. Drugie pytanie w tym momencie jest redundantne. It is a bug or a feature? :)
  • Odpowiedz