Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Spytacie mnie o najbardziej #!$%@?ą sytuacje jaka mnie spotkała? Uprawiałem seks z dziewczyną która swoje instynkty macierzyńskie przelewała na psa. To było jej dziecko. Wiecie, bezdzietna dziewczyna pod 30. Cały czas musiał przebywać przy niej bo tak go nauczyła i jak nie mógł to wariował. No i los chciał że wylądowaliśmy w łóżku. Oczywiście pies nie mógł być za drzwiami bo wariował i ona nie chciała żeby mu było smutno XD Jak doszło do akcji to pies zgłupiał. Nie wiedział co sie dzieje biegał wokół łóżka, skomlał, dotykał mnie nosem po nodze więc nie mogłem się skupić na ruchaniu XD Ona go uspokajała trzymajac reke na jego głowie. Czułem się jakbym był w trójkącie z psem XD Nasz związek tego nie przetrwał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cieszę się że z nią już nie jestem chociaż ssała jak odkurzacz XD Najbardziej #!$%@? seks jaki miałem
#logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 45
@AnonimoweMirkoWyznania: przypomniało mi się jak kiedyś byłem u koleżanki i była ona bardzo miło, albo ja byłem przekonujący i no po krótkiej rozmowie klęknęła przed moim fotelem i zaczęła robić zmysłowe fellatio ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jako że byłem po joincie to odpłynąłem troche i odchyliłem głowe do tyłu na oparcie i przymknąłem oczy i nagle czuje na ręce coś wilgotnego i łaskoczącego. Patrze, a tam jej