Wpis z mikrobloga

Tradycyjnie, ludzie o odmiennej orientacji muszą siedzieć cicho i wręcz przepraszać że są jacy są i to jest według tego kolesia "spoko" xD


@zirytowana_plaszczka: wydaje mi się, że koleś miał na myśli, że nie przepada za publicznym obnażaniem się, oraz zachowaniem odbiegającym od norm społecznych i to nie tyczy się tylko homoseksualizmu, bo jakby takie cyrki odwalali heteroseksualni, to pewnie byłby tak samo zniesmaczony.
Na takiej samej zasadzie jak ta
  • Odpowiedz
wydaje mi się, że koleś miał na myśli, że nie przepada za publicznym obnażaniem się, oraz zachowaniem odbiegającym od norm społecznych i to nie tyczy się tylko homoseksualizmu, bo jakby takie cyrki odwalali heteroseksualni, to pewnie byłby tak samo zniesmaczony.


I widzisz coś takiego na ulicy w Polsce na paradach np. w Warszawie?

Na takiej samej zasadzie jak ta laska, co na koszulce ma napisane "tak wygląda lesba". a później krzyki i płacz bo ktoś na nią lesba gada? Gdzie ich godność człowieka?


Ciekawe
  • Odpowiedz
@Kawka00: Zawsze będą jakieś błędy i wypaczenia, to nie znaczy że należy czegoś prewencyjnie zabraniać. Mnie też się niektóre rzeczy na tym świecie nie podobają ale pomimo tego nie gardłuję aby ich zakazywano. Zresztą feminizm w tak skrajnej formie na porządku dziennym istnieje chyba tylko w USA.
  • Odpowiedz
@sid127:

wydaje mi się, że koleś miał na myśli, że nie przepada za publicznym obnażaniem się, oraz zachowaniem odbiegającym od norm społecznych i to nie tyczy się tylko homoseksualizmu, bo jakby takie cyrki odwalali heteroseksualni, to pewnie byłby tak samo zniesmaczony.


I widzisz coś takiego na ulicy w Polsce na paradach np. w
  • Odpowiedz
Na takiej samej zasadzie jak ta laska, co na koszulce ma napisane "tak wygląda lesba". a później krzyki i płacz bo ktoś na nią lesba gada? Gdzie ich godność człowieka?


Ciekawe jak to "gadanie" w rzeczywistości wyglądało, bo wytykanie palcami i wrzaski "lesba" nijak się mają poprawnego zachowania w stosunku do drugiej osoby.

@zirytowana_plaszczka: było dziś na wykopie to poczytaj jak wyglądało, najlepiej to co gadali i to co
  • Odpowiedz
@sid127: To że ktoś nie kieruje swojej nienawiści w kierunku do konkretnego homoseksualisty wprost na ulicy nie znaczy że nie jest homofobem, to wynika również z tego co pisze/jakie ma poglądy/jaką partię popiera. Trzeba tłumić problem w zarodku a nie czekać aż ludzie zaczną prać wszystkich homoseksualistów w zasięgu wzroku lub urządzać na nich "polowania" tak jak to się to robi w Rosji. Poza tym dlaczego odwracasz pytanie? To właśnie
  • Odpowiedz
@sid127: Po prostu, trzeba tłumić problem w zarodku i uświadamiać ludzi że homoseksualizm nie jest czymś z czym należy walczyć, Ty natomiast twierdzisz że nie ma homofobii bo nikt nie bije ludzi na ulicy.
  • Odpowiedz
ja nie wiem, coś mnie chyba w życiu omija? Co chwile jakaś konserwa chwali się znajomością z gejami, chyba też sobie idę jakiegoś poszukać


@Poro6niec: Przeciez takich ludzie łącznie to z 5-8% w społeczeństwie jest, to trudno nie znać żadnego
  • Odpowiedz