Wpis z mikrobloga

Drodzy Panstwo!

W zwiazku z istnieniem i powszechnym uzywaniem tagu #bekazkatoli uprzejmie informuje o stworzeniu tagu wysmiewajacego, ponizajacego inna religie a mianowicie przedstawicieli religii mojzeszowej. Aby oddac w pelni kpiacy i zniewazajcy w rownym stopniu charakter tagu proponuje pod znaleziskami o zydach uzywac tagu #bekazzydoli beka z żydoli
Uprzejmie prosze o nie stosowanie do mnie #bedziebanczyniebedzie tudziez i nie popelnianie wzgledem mnie multikonta gdyz takowego nie posiadam.

Do wszelkiej masci pieniaczy: chyba zgodzicie sie iz wszelka relgia ciemnota jest a szczegolnie ta ktorej obrazac tu nie mozna, po wtore: obrazac katoli to tak a obrazac żydoli to juz nie? katol i żydol to rownie obrazliwe slowa czemuz tagu nie stworzyc po temu?

z powazaniem naczelny antysemita bezczelny.

  • 31
  • Odpowiedz
@Kempes: no ci akurat sa przynajmniej neutralni. nawet rzeklbym za bardzo neutralni szczegolnie w obliczu wlasnego holokaustu. o ile wiem nie mieli w swej historii w planach ludobojstwa innych nacji/religi...
  • Odpowiedz
@tomjar: Zacznę używać bekazżydoli gdy lokalna synagoga odmówi zaprzestania używania moich danych osobowych, jak to teraz robi RzymKat. Pasuje?
  • Odpowiedz
@movsd: twoja miejscowa synagoga za to chetnie sobie uzywa pienazki w postaci darowizn i dotacji tak samo jak pedofile z krk. gardze zydami tak samo jak katolikami ale jestem na tyle czciwa osoba zeby swoim jadem pluc po rowno na łby zydow i katolikow oczywiscie takze islamu. ale co mi sie nie podoba to dysproporcja w hejcie wiec trzeba to nadrobic... wystarczy?
  • Odpowiedz
@BrakPomysluNaNick: ta zydowska okupacja nastapi bardzo szybko a wraz z nia juedocenzora ktora wyprzedza ich przyjscie. wladze juz mamy zydofilskie wiec ciesz sie wzgledna wolnoscia poki mojżesz...

  • Odpowiedz
@tomjar: chcesz pejoratywne i zabawne określenie to może #bekazpejsow acz na razie czekam na jakiś content, typu "kolejne miasto przekazało ziemię za 1% wartości", "rabin pedofil przeniesiony do innej synagogi", "żydówka w moherowym berecie rzuca się w macdonaldzie w sobotę" itd
  • Odpowiedz