Wpis z mikrobloga

  • 112
#polityka #kapiszon #neuropa #4konserwy.ru #bekazpisu #bekazlewactwa #dobrazmiana #polska

@Thorkill marny trollu, ty czytaj swoje wrzutki, a nie tylko same nagłówki, jak na Wypoku...
Skoro nikt nie podważał podanycj przez Austriaka kwot na fakturach to czyżby brał współudział w wyłudzeniu ze spółki pieniędzy? ()
Pobierz
źródło: comment_uGmDM20DY5Lmv9P2MluYMSB2uHRrKivJ.jpg
  • 25
@Kempes: wróćmy do tego, że Jarosław w ogóle (wg. pisowców) nie chciał budować tego wieżowca, a teraz dowiadujemy się, że chciał, ale Birgfellner za wysoko wycenił swoje prace? Generalnie rozmowa Kaczyńskiego z Birgfellnerem, w sytuacji że Jarosław nie chciał budować wiezowca, powinna wyglądać tak, że Kaczyński mówi "czego ty człowieku chcesz? Jaki wieżowiec? Ja nic nie wiem?

To w końcu pisowcy odpowiedzcie, czy chciał budować czy nie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kempes: Potrzebujemy chronologii wydarzeń i podsumowania. Zaczęło się od jakie wieżowce, tak ? Teraz jestesmy pan Biergcostam wystawił fakturę, za reprezentowanie spółki srebrna w sprawie budowy biurowców, na zbyt duża kwotę. Tak ? Teraz kwota jest na tapecie.
@czupek: Ale jakie to ma niby znaczenie? Pomijam już zupełnie kwestię tego, że strony same mają prawo ustalić wartość świadczonych sobie usług i żaden biegły nie może tego podważać. Z resztą żaden sąd by się nie ośmieszył w ten sposób.
@Palwed: Może faktycznie nie czytalnie to napisałem. Chodziło, że tego nie da się wycenić, zatem też nie da się wycenić czy ta faktura była zawyżona czy nie. Znowu pisowcy robią co mogą, by pokazać, że prezes jest krystaliczny, a kto wygra wyścig szczurów dostanie lizaka.