Wpis z mikrobloga

@Kempes: O! Jednak żyjesz. A już się trochę martwiłem.Czyli po prostu zaspałeś do pracy.

ty czytaj swoje wrzutki,


@Kempes: Jakie znowu wrzutki? Przecież dałem twitt Doroty Brejzy, żony Krzysztofa Brejzy. Przecież sam często wrzucasz tutaj twitty tej działaczki PO. Chciałem tylko pomóc.
  • Odpowiedz
@Kempes: wróćmy do tego, że Jarosław w ogóle (wg. pisowców) nie chciał budować tego wieżowca, a teraz dowiadujemy się, że chciał, ale Birgfellner za wysoko wycenił swoje prace? Generalnie rozmowa Kaczyńskiego z Birgfellnerem, w sytuacji że Jarosław nie chciał budować wiezowca, powinna wyglądać tak, że Kaczyński mówi "czego ty człowieku chcesz? Jaki wieżowiec? Ja nic nie wiem?

To w końcu pisowcy odpowiedzcie, czy chciał budować czy nie?
  • Odpowiedz
@Kempes: Kolejny odcinek z cyklu - zaangażujmy wszystkie służby, by bronić kryształowości prezesa. Jesteśmy już na kolejnej orbicie absurdów.
  • Odpowiedz
@Kempes: Jarek jest taki silny, wszystko sam wybuduje...własnymi rączkami. Ciekawe że wszyscy go posądzają o nieporadność w życiu,,, a tu patrz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kempes: Potrzebujemy chronologii wydarzeń i podsumowania. Zaczęło się od jakie wieżowce, tak ? Teraz jestesmy pan Biergcostam wystawił fakturę, za reprezentowanie spółki srebrna w sprawie budowy biurowców, na zbyt duża kwotę. Tak ? Teraz kwota jest na tapecie.
  • Odpowiedz
@Kempes: Jakich biegłych? Tam nawet nie ma postanowienia o wszczęciu postępowania. Nie wspominając o tym, że nie wiem co ten biegły miałby badać? Wartość na którą się umówiły strony? Bezedeura
  • Odpowiedz
@czupek: Ale jakie to ma niby znaczenie? Pomijam już zupełnie kwestię tego, że strony same mają prawo ustalić wartość świadczonych sobie usług i żaden biegły nie może tego podważać. Z resztą żaden sąd by się nie ośmieszył w ten sposób.
  • Odpowiedz
@Palwed: Może faktycznie nie czytalnie to napisałem. Chodziło, że tego nie da się wycenić, zatem też nie da się wycenić czy ta faktura była zawyżona czy nie. Znowu pisowcy robią co mogą, by pokazać, że prezes jest krystaliczny, a kto wygra wyścig szczurów dostanie lizaka.
  • Odpowiedz