Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki jak przedłużyć seksy? Czy to przychodzi naturalnie z czasem? Dodam, że byłem przegryw i prawik 28lvl, udało mi się przezwyciężyć swoje słabości i znalazłem super różowego, ale niestety seks jest tragiczny, nie potrafię z różowym dłużej niż 2-3 minuty na jeźdzca ( ͡° ʖ̯ ͡°) A w klasyku to już w ogóle hitler został wskrzeszony po 3 ruchach frykcyjnych (,) Dodam, że do kopulacji doszło dotychczas tylko cztery razy. Boje się, że przez kijowe pożycie ją stracę. Czy wytrzymałość przyjdzie z czasem, czy da się podjąć jakieś kroki żeby to wydłużyć?

#seks #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 15
  • Odpowiedz
TrzeźwaAzjatka: 1. Wyluzuj, jeśli jesteś zdrowy to po strzale powiedz jej, że ona działa na Ciebie niesamowicie i nie możesz przy nie wytrzymać. Tym czasem przejdź do zabawy na różne inne sposoby. Nie minie kilka minut i Bieniek będzie znowu gotowy. Tym razem będziesz musiał trochę się napracować na finał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Prezerwatywy wydłużające stosunek. #!$%@? są ale coś tam dają.
3. Ćwicz solo.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie samą penetracją żyje człowiek, jak dużo poczytasz, poeksplorujesz i dobrze się postarasz i poznasz potrzeby partnerki, to i nawet majtek nie musisz sciągać, a panna będzie miała dość. Seks to nie tylko benek into bagina
  • Odpowiedz