Wpis z mikrobloga

@wudoef Wiadomo, że od razu przyciemnienie nie zniknie i chwile to trwa. Ja akurat nie trafiłem na tak długi tunel żeby mi to przyciemnienie powodowało dyskomfort i żebym musiał podnieść wizjer. Jak każde rozwiązanie ma to swoje plusy i minusy. Plus, że nie ma przy czole pustego miejsca, w którym znajduje się blenda, więc niby bezpieczniej. Minus, że przyciemnienie i jego zniknięcie tą minute trwa. Dla mnie nie było to jednak jakoś
@wudoef: jeździłem w tunelach i to takich nawet po 5km z ciemną szybą i widziałem normalnie wszystko, także tego jako minus bym nie brał w tym bellu co proponuje @kuba776
A ten kask to serio dobra opcja, bo tak naprawdę kupujesz szybę, a kask masz gratis XD

Co do skwalla to shark ma dobrą blende bo zasłania dobrze oczy po rozłożeniu, nie to co w niektórych kaskach, że masz blende do
@wudoef ja mam is-17. Dobry na pionową pozycję, poniżej 140, przewiewny, długa blenda, która mogłaby być ciemniejsza, tanie części zamienne, drogie szybki, mało szczelny szyba-kask przy czole.