Wpis z mikrobloga

Z tego co widze to narazie zbawca Lakersow aka Lebron KING James robi swietna autodestrukcje...
Nie wiem co z nim jest nie tak, moze nie do konca sie wyleczyl, moze pokazuje ze ta druzyna nic nie ugra i olewa temat ale naprawde gra fatalnie, zupelnie sie nie stara to jak odpuszcza obrone wrecz dajac korytarz zawodnikowi zeby zdobyl punkty... No i oczywiscie zadnej winy na siebie nie bierze tylko wylewa zale na mlodszych po cichu... a prawda jest taka ze i Ingram i Kuzma robia co moga przez ostatnie mecze naprawde dobrze graja, lawka jest fatalna to fakt no i trener tez fatalny, ale gdyby Lebron gral tak jak gral kiedys to spokojnie by wygrywali z takim slabym Memphis czy Pelikanami bez Davidsa nie wspominajac o Atlancie.
Ciekawie sie zapowiada off season w LA :D
#nba
  • 5
  • Odpowiedz
@Spurs: mlodzi za pozno sie obudzili. kuzma cos jeszcze gral, ale ingram slabiutko. nie dziwie sie Lebronowi, ile mozna #!$%@? za innych.
  • Odpowiedz
@Spurs: Prawda jest taka, ze albo LeBron próbuje wymusić na Magicu zmianę trenera/zawodników, albo Lakers trochę bardziej otwarcie idą w tanka żeby wyrwać pick który może coś znaczyć w handlu po jakiegoś zawonika z topki
  • Odpowiedz
  • 4
LeBron wyłączył się konkret w tym sezonie. Nie wiem jaki jest powód. Na moje to zobaczył jak jest źle i postanowił sobie odpuścić, bo i tak nic się nie zdziała. Nie wyszło im z Davisem i się po prostu poddał. Chyba plan na ten sezon to był drugi AllStar w drużynie i nie pykło.
  • Odpowiedz