Wpis z mikrobloga

Ktoś stosował arimistane jako delikatny IA podczas cyklu na samym tesciu (obecnie) ? Jutro ide se zbadać estro i pewno będzie nieco #!$%@? w kosmos ponieważ iż czuję, że retencja przybrała #!$%@? rozmiary i puchną mi kostki is topy więc musimy tego trochę delikatnie #!$%@?ć. Arimistane podobno w działaniu bardzo podobne do arimidexu. To akurat mam na stanie i nie chce mi się kupować nowych apteczniaków skoro ari działa ok - ma ktoś doświadczenia z tym?

#sterydy #mirkokoksy #mikrokoksy
  • 4
  • Odpowiedz
@Blahblahaa: nie jest podobny, bo to jest steroidowy IA tak jak exe, ari nie jest steroidowy, dziala na innych sciezkach nie ubija aromatazy na amen.
Dobierz sobie dawke bolda do testa, bedziesz miec spokoj z IA i wyjdzie Ci to najtaniej.
  • Odpowiedz
@Blahblahaa: jeżeli działa jak inhibitor to tak, chociaż wole org arimidex lub exemestane. skoro masz napuchniete kostki to cykl poszedł w bardzo zła stronę.
  • Odpowiedz
@fabek: e, spokojnie. trochę za dużo sodu pewnie, estro już wcześniej badane i było kilka razy ponad norme, ale zero sajdów więc nie tykałem, dopiero teraz nieco spuchły łydy i kostki, ale będzie dobrze, bez paniki ;). jak arimistane sobie nie poradzi to pojadę apteczniaka mocniejszego
  • Odpowiedz