Wpis z mikrobloga

@surival czym jest pomnik?
Kilkadziesiąt kilogramów jakiegoś materiału uformowanego w czyjąś podobiznę.
To w naszych głowach rodzi się cześć, szacunek, patos, uwielbienie.
Tu przy przewróceniu nie było profanacji, zbezczeszczenia, ale owszem był akt wandalizmu, więc sprawcy powinni być tak samo karani jak grupka chłopaczków, która po pijanemu wywróciła śmietnik w parku
@masz_fajne_donice: No teraz to ty się gubisz, gdy ja napisałem, ze to tylko kilkadziesiat kilogramów materiału to ty napisałeś, ze jest to symbol

Niszcząc symbol atakujesz tych dla których on coś znaczył.


Więc powtarzam, ze symbole, cześć, chwała tworzy się w głowie, a gdy nawiazałeś do ludzi, że dla nich coś znaczył, powiedziałem co myślę o tych ludziach i o zwyrodnialcu, którego ten pomnik przedstawiał
Gdybyś miał odrobinę czasu i poczytał
Gdybyś miał odrobinę czasu i poczytał co mówią jego ofiary i trochę wyobraźni by sobie wyobrazić co przeszły.


@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: No to się zgodzę tak jak pomniki Hitlera czy Stalina trzeba niszczyć tak też innych zwyrodnialców.
Nie słyszałem o tym człowieku do chwili jego śmierci.
I nie podoba mi się jedna rzecz. Że o oskarżeniach zrobiło się głośno po śmierci. Nie ma co wybielać zmarłych ale nowe sprawy wychodzące, kiedy zmarły nie
@masz_fajne_donice Przecież już tę sprawę próbowano wyjaśnić, przecież z 15 lat temu, zarzucano mu publicznie pedofilię, nie miał ochoty rozmawiać z mediami, grupa fanatyków go broniła zamiast żałować ofiary
#!$%@?, myślałem, że skoro się sprzeczasz i o tym rozmawiasz, to coś o sprawie wiesz.
Ja pierdziele, dyskutujemy i nawet nie znasz sprawy?
#!$%@? kolejny głupio mądry łoś, nie znam tematu ale się wypowiem.
#!$%@? kolejny głupio mądry łoś, nie znam tematu ale się wypowiem.


@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: Ale jesteś #!$%@?. Zobacz chociaż w jakiej sprawie się wypowiedziałem.

czym jest pomnik?

Kilkadziesiąt kilogramów jakiegoś materiału uformowanego w czyjąś podobiznę.

Najpierw piszesz #!$%@? o tym czym jest pomnik. Ogólnie. A potem zmieniasz temat na to kim była osoba z pomnika.

zarzucano mu publicznie pedofilię, nie miał ochoty rozmawiać z mediami

Zarzucano nie nagłośniono nie udowodniono. Znaczy że #!$%@?