Wpis z mikrobloga

Wracam sobie spokojnie po konkursie indywidualnym, a tu nagle podbija do mnie jakaś dziewczyna i mówi że jest partnerką srebrnego medalisty(Karla Geigera) i pyta czy może zabrać mój sztandar żeby pokazać chłopakowi i ajzenbiśli(wściekły się przyjaźni z Geigerem). Oczywiście się nie zgodziłem, żeby móc go zabrać na konkurs drużynowy, ale pozwoliłem jej na zdjęcie ( ͡ ͜ʖ ͡)

W niedzielę operator wyłapał i pokazał na żywo obie strony, ale niestety tylko przed serią próbną(filmik w komentarzu). W konkursie już mnie olali ()
#skoki
frag - Wracam sobie spokojnie po konkursie indywidualnym, a tu nagle podbija do mnie ...

źródło: comment_WWdhdHZpdZZJNL4Va9pnBGiGccqnzWZH.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kwmaster: Oczywiście na bramce przed skocznia 4 ochroniarzy stało i można było wnieść tylko wodę w butelce do 0.5l.
Polacy nie takie bariery omijali, jak będzie się atencja zgadzała to wyślę filmik ja kto się robi xD
  • Odpowiedz
@s-k-fantasyfactory: Komentator chodził po trybunach i robił wywiady z ludźmi. Pomachalem ajzenbisla to mnie zobaczył i kazał operatorowi kamery nagrać. Mówił chyba po niemiecku żebym obrócił ale nie rozumiem języka wroga więc dopiero jak po angielsku dał znać to obróciłem :p
Myślałem że podejdzie wywiad z nami zrobić ale chyba się bal ekipy Polaków :D
  • Odpowiedz