Wpis z mikrobloga

Wracam sobie spokojnie po konkursie indywidualnym, a tu nagle podbija do mnie jakaś dziewczyna i mówi że jest partnerką srebrnego medalisty(Karla Geigera) i pyta czy może zabrać mój sztandar żeby pokazać chłopakowi i ajzenbiśli(wściekły się przyjaźni z Geigerem). Oczywiście się nie zgodziłem, żeby móc go zabrać na konkurs drużynowy, ale pozwoliłem jej na zdjęcie ( ͡ ͜ʖ ͡)

W niedzielę operator wyłapał i pokazał na żywo obie strony, ale niestety tylko przed serią próbną(filmik w komentarzu). W konkursie już mnie olali ()
#skoki
frag - Wracam sobie spokojnie po konkursie indywidualnym, a tu nagle podbija do mnie ...

źródło: comment_WWdhdHZpdZZJNL4Va9pnBGiGccqnzWZH.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@fingolfin12: czekałem aż ktoś to wyłapie :D
Zdjęcie przez #!$%@? kumpla było robione w biegu jak się ustawialiśmy i wyszedłem jak prawiczek xD
Ten gościu w rogu był z nią i robił główne zdjęcie, które już jest prawilne
  • Odpowiedz
@frag: Będziesz jeszcze w tym sezonie na jakimś konkursie? Jeśli tak to nie poddawaj się tylko zrób trochę większy transparent najlepiej na dwóch kijach i z logiem wykopu a jak realizator was wyłapie podczas konkursu to będziesz bohaterem wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cosipi: Taką miałem nadzieję, ale moja drukarka obsługuje tylko A3 xD W tym sezonie już nie ma znaczących konkursów więc na pewno nie. Ale za rok w Planicy mistrzostwa świata w lotach narciarskich i podejmę wyzwanie
  • Odpowiedz
@frag: Największe szanse na wyłapanie są w Niemieckich konkursach w Obersdorfie/Ga-Pa/Willingen tam przy dobrej formie Ajzenbiśli jak w tym sezonie na pewno realizator wyłapie
  • Odpowiedz