Wpis z mikrobloga

##!$%@? #bekazpodludzi siedzę właśnie w robocie i 2 trajkotki już kupione przez kaczora. Jedna bo dostanie 500 na jedyne dziecko a druga bo dostanie 1100 zł na emeryturze bo za kilka lat idzie. #!$%@? mać, ten kraj przepadł. Argument? Standardowo "tamci kradli, pis kradnie ale przynajmniej coś daje".
  • 5
  • Odpowiedz
@Chudzinx: to jest nic innego jak uczenie społeczeństwa lenistwa i płacenie im za to. Wcześniej jakoś kobiety ciągły dwa etaty, rodziły dzieci i żadna nie płakała. Trzeba stąd uciekać, bo inaczej będziemy zbierać puszki czy żebrać po mieszkaniach, żeby moc jakoś wyżyć z tej emeryturki... szkoda tylko, że żaden tam u góry pierdzący w stołek nigdy nie doświadczy tego, co czeka naród, który ślepo leci tam, gdzie ktoś trochę groszem sypnie.
  • Odpowiedz
@rafal-heros: powiedziałem, że mi nic pis nie da bo lvl 28 here, nie mam dzieci a jedna, że za kilka lat jak będę miał dziecko to dostanę 500 zł. Mówię, że za kilka lat nie będą mieli z czego dawać a ta, że zawsze był deficyt w budżecie i jakoś państwo żyje a pis ma już 10 mld na te nowe obietnice xD ameby #!$%@?.
  • Odpowiedz