Wpis z mikrobloga

@Mishaku: a pokaz link do tego, którego masz na oku.

Poczytaj o tych prockach w makach. Były problemy z kodekami - jakoś tak. Nie znam dobrze sprawy, ale pamietam, że ktoś na wykopie kiedyś linkował artykuł.
@ewridejhardtrajning: #!$%@? nie śmiej się. Pamietam, że ktoś coś takiego pisał. Opisałem, że nie znam problemu, więc tylko napisałem to co gdzieś kiedyś widziałem i może sobie sam poczyta lub zacznie szukać i znajdzie.
Nawiasem mówiąc znasz temat? Opiszesz?
@Mishaku: sprawdź pcoutlet. Ja się zapatruje, aby kupić tam. Maja ciekawe ceny MacBookow. Czytałem opinie w internecie - jest ich dużo oraz ostatnio jeden Mirek pisał, że kupił tam MacBooka i jest zadowolony. Ceny są sporo niższe. Jeszcze tylko przeczytać regulamin lub zadzwonić i dopytać czy to nie są jakie lewe :)
@kryptomanix: ale to żaden problem nie był tylko niewiedza opa jeśli mówimy o tym samym problemie - zbytnie obciążenie procesora na video typu youtube netflix rzędu 80%, a to nie jest żaden "ficzer" tylko kwestia że 6gen intela nie obsługiwał tego sprzętowo i wymaga obciążającego algorytmu - w 2016 to nie był problem ale dzisiaj już jest bo wszystkie te serwisy z tego korzystają i gen 7 to minimum
@ewridejhardtrajning jakbyś miał się decydować to którego byś wybrał? Nowego air czy podstawowego pro z 2017? Z tego co patrzę to air lata już za 5,5k.
Pytam, bo to będzie mój pierwszy Mac i trochę zielony jestem w temacie