Wpis z mikrobloga

Cześć, mam takie pytanie. Kupiłem monitor z g-sync i mam zestaw, który uciągnie wszystko w dużej ilości klatek. Czytałem sporo, że ludzie zalecają wyłączać w grach FPS jak Apex, CSGO czy PUBG chociażby i chciałbym się dowiedzieć od użytkowników g-sync jak to jest z tym input lagiem i czy faktycznie warto to wyłączać na takie gry. Też podobno ustawia się ograniczenie FPS -3 od maksymalnego wyświetlania monitora, u mnie w tym przypadku jest to 144hz ale mogę OC zrobić do 180, lecz zostawiam na 144 póki co.
#pcmasterrace #g-sync #gry
  • 10
@Tyrese: "Czytałem sporo, że ludzie zalecają wyłączać w grach FPS jak Apex, CSGO czy PUBG"
Co #!$%@?, to jest jak kupienie sobie ferrari i jazda na wstecznym xD. Ja osobiście mam problem z Pubg bo widzę często poziome paski podczas gry jakbym nie miał g-synca mimo że indykator g-sync mi pokazuje że jest on włączony, nie wiem w czym jest problem w sumie(pewnie gra jest #!$%@?, nie chce mi się dociekać
@Tyrese: Ja mam monitor 144 z Gsync i mam Gsync włączony w pełnoekranowych grach i na pulpicie i wsio gra. V-sync off. Klatki se daję w grach na max 144 i działa elegancko.

@Roman_Polanski: Jak wydaje ci się, że gsync nie działa, to zobacz z ustawieniem w aplikacjach pełnoekranowych i na pulpicie. Niektóre gry jakoś dziwnie działają i pomimo, że są na full screen, to nie łapią gsynca....
@Roman_Polanski: No to dziwne... U mnie wsio gra. Ale podpowiem ci coś.

Wywal cały katalog pubga z %appdata%. Mnie to bardzo pomogło z fps w pewnym momencie. Jak masz ten katalog od dawna, a na samym początku mieszałeś coś dla lepszych fps, to teraz potrafi to negatywnie wpływać na działanie gry. Jak wywaliłem te pliki konfiguracyjne i wygrały się świeże, to skończyły się problemy u mnie :)