Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo 70! Dziś bardzo słabo, tylko 8 haseł trafionych, głównie przez jeden temat całego wysrywu. Ale i tak bingo było sakramencko blisko, wystarczyłoby żeby komodor zmęczony recenzowaniem Lexusa zatrzymał się na napychanie bebzuna i #!$%@?ł jakąś januszerkę przy jedzeniu (100 % pewności). Wyniki:
szafa vs język polski- pierwsza, #!$%@? pierwsza sekunda. "te moje TUTEJ dróżki" +TUTEJ wersja na duży kubek i na mniejszy kubek +kierownica WIELOFUKSCYCYJNIA +w PRUCAKU się nie dało... a ja już daję sobie spokój z tym hasłem na dzisiejszą grę. Skoro #!$%@?ł się na nazwie własnego samochodu, to stwierdzam że niżej już nie można zejść.
PS. Wniosek po obejrzeniu vloga do końca: i tak bym nie zliczył ile razy powiedział słowo "TUTEJ", ale spokojnie myślę że <15

0:51- jest TAKA SYTUACJA że #kieleckiulaniec znalazł nową wymówkę żeby wrócić do #!$%@? sony ekszyn kam. Nie dość że się orobi, wyrenderuje materiał, czasami nawet wstawi wstawki (XD) to i tak jest straaaaszna utrata na jakości

2:19 OHOHOH MACUMACUMACUMACUMACUMACU PANEL DOTYKOWY MACU MACU FAP FAP #!$%@? macał to 11 sekund. Kasandra zapewne już zazdrości pobitego rekordu

4:31 podsumowanie główne znajdzie się na TESTSCHAB . Chyba tylko żeby #!$%@?ć tamtejszych "redaktorów" działu moto, którzy uganiają się żeby zdobyć na testy używanego Leona rocznik 2013, kiedy ich Pan wozi się pożyczonym Lexusem

8:00 w trakcie "recenzji" Lexusa nagle pojawia się KASANDRA nadająca przez inPost. Chyba jakby ktoś zapomniał, że to jest daily vlog a nie pokazanie auta przez gościa, który nie ma o tym pojęcia a jego ocena samochodu w skali od 1 do 10 to "Duży wyświetlacz +6 do oceny/mały wyświetlacz +1/brak wyświetlacza -3"

10:00 audycja zawiera lokowanie produktu- i tutAJ mam zagwozdkę. Z jednej strony wygląda to na chamską, nieoznaczoną reklamę. Z drugiej, myślę że #ussponton jest na tyle napompowany próżnością że po prostu wykupił sobie wypożyczenie tej fury na trzy dni, ale się do tego nie przyzna, więc mówi że "dostał na testy". Zaznaczam jakby się okazało że salon rzeczywiście jest tak głupi, żeby dać mu takie auto za friko

10:22 jak ktoś ma ochotę, to podsumowanie na testschaba będzie ZALINKOWANE W OPISIE

11:00 nagłośnienie to jest jedyna rzecz do której bebzun może się PRZYPIERDZIELIĆ (poza małym wyświetlaczem oczywiście)
#mocnyvlog
PatoPaczacz - Ulane Bingo 70! Dziś bardzo słabo, tylko 8 haseł trafionych, głównie pr...

źródło: comment_TvwkFTIOiST4FFj1XGVSkYUbPFaSgGPo.jpg

Pobierz
  • 1