Wpis z mikrobloga

@Holenderski_Ser:

dla niego powinno się zrobić wyjątek.

Bardzo mądrze mówisz. Ale ja mam mądrzejszy pomysł: każdy powinien być piękny, młody i bogaty. Powinniśmy to zapewnić.
Serio, trudno jest mi nawet wchodzić w jakiekolwiek poważne dyskusje z kimś, kto pisze takie kocopoły.
  • Odpowiedz
@Holenderski_Ser:

Jest jeszcze 133$ KK

A rozumiesz różnicę między znieważeniem, a zniesławieniem? Btw. Kodeks karny czytałem setki razy i jeszcze nigdy nie widziałem, by ktoś tam wstawiał znaki dolara.

Polacy na wsiach zabili więcej Żydów, niż Niemcy w obozach koncentracyjnych i zagłady - miał powiedzieć na konferencji naukowej we Francji prof. Jan Tomasz Gross

To powiedział, czy miał powiedzieć? Btw. - 111 § 1 k.k. Trochę wątpię, czy Francja ma jakieś
  • Odpowiedz
  • 0
Przykro mi ale nie mam na klawiaturze odpowiedniego znaku.

Rozumiem że jak ktoś znieważa nas za granicą to nasze prawo nie działa?

Gross kłamiąc na temat udziału Polaków w holokauście znieważna naród.
  • Odpowiedz
@Holenderski_Ser: Nie. Zniesławia. To jednak dość istotna różnica. A art. 133 k.k. nie zawiera paragrafów.
I tak: za granicą można sobie mówić i pisać o Polsce i Polakach wszystko, a Polska i Polacy mogą autorowi naskoczyć. Chyba, że akurat w danym kraju szkalowanie Polski i Polaków jest karalne.
  • Odpowiedz
Polacy na wsiach zabili więcej Żydów, niż Niemcy w obozach koncentracyjnych i zagłady - miał powiedzieć na konferencji naukowej we Francji prof. Jan Tomasz Gross


@Holenderski_Ser: A tak naprawdę to co powiedział?
  • Odpowiedz