Wpis z mikrobloga

Jacku Kurzątkowski. Udowodnij swoje słowa z live, że na wykopie ktoś napisał, że Cię dojedzie lub chce sprawić, że popełnisz s---------o. Bo jak nie, to może wykop zechce Ci zlożyć pozew o zniesławienie? Ja np czuję się teraz urażony. Jako dumny wykopek przez tego człowieka. Udostępnia na prawo i lewo dane osobowe swoich bohaterów, pesele, numery dowodów... Żal.. Dziś musiało go coś mocno zaboleć, że postanowił stanąć do walki..
#jaktoogarnac #kurzatkowski
Niżej link do jego patostremu dla tagu #patostreamy gdzie wypowiada "wojnę" wykopowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.youtube.com/watch?v=eHFn44TZUzc
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bambibardzo: G---o udowodni Jacuś screenami. Jak ja zeznawałem w sprawie Gurala, to każdy screen musiałem opisać w protokole, kiedy, jak gdzie go widziałem/dostałem, na jakiej transmisji był robiony, link do shota jak nie było transmisji albo do wypowiedzi, podpisać, że byłem świadkiem.. Haha, Dżacek teraz świadków znajdzie :-D Może ktoś mu screeny wyśle, ale będą kompletnie bezużyteczne.
  • Odpowiedz
@snierzyn: Nawet jeśli jest jak mówisz, to nie sądzę, żeby tag na wykopie zawierał tego typu treści. :D Moim zdaniem on nie ma czego udowadniać, możliwe, że ktoś mu groził, możliwe, że ktoś go stalkował, ale nie sądzę by tutaj. :D
  • Odpowiedz
@snierzyn: NIE MA CO SIE OBAWIAĆ SPRAWA BADA PROKURATOR JUZ OD DAWNA A PRZESWIETLANNY JEST JACEK K.... I NIE MA CO SIE OBAWIAC... JA WIDAC ATAKUJE BO SIĘ BOJI I OBAWIA ALE TO TYLKO PUSTE SŁOWA JAK POWIEDZIAŁ MIAŁ BY DOWODY BYŁ BY PEWNY BO POWIEDZIAŁ BY ZŁOŻYŁEM DONIESIENIE O MOŻLIWOSCI POPEŁNINIE PRZESTAPSTWA A NIE PROSIŁ BŁAGAŁ ABY WYSYŁALI MU SCRENY !!! HEHEHE TO FARMAZON ALE JEDNO JEST Z MOJEJ
  • Odpowiedz
@LaursonPaImerson: hm, to jest z wykopu screen, poznaje, nie wiem kto ubzdurał sobie, tzn domyślam się, kto może mieć obsesję na tym punkcie, ale kto ubzdurał sobie, że to marecki czy inne trole z youtuba, mogą szargać imię tak zacnego portalu, ze śmiesznymi obrazkami, kto?
  • Odpowiedz
to teraz to już nic nie kumam, ale to pewnie nie mój poziom, piszesz niejako publicznie kobieto, dziewczyno, chłopaku, facecie, wszystko w danym temacie/tagu jest dostępne dla każdego - rozumiem u Was na tych grupach jest inaczej, tu mniej cenzury jakby
  • Odpowiedz
@LaursonPaImerson: To bardzo ciekawy komentarz: 'Co do wykopu i dzisiejszych wiadomości wolę milczeć, bo nie będę srała we własne gniazdo. ', Czyli niejako tez zaobserwowalas ze pan kierownik troche polecial?;)
Swoja droga masz dostep do wszystkich wpisow na wykopie z #jaktoogarnac, umiesz czytac, wiec sama mozesz sprawdzic czy te wszystkie grozby stalkerow z wykopy w kierunku pana kierownika sa prawda :>
  • Odpowiedz