Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
Robiłem tego #!$%@? chyba z miesiąc "na kolanie" bo nie mam warsztatu, ino jedną skrzynkę z drobnymi narzędziami. Nie wyszło idealnie i inaczej niż planowałem, ale i tak mam ogromną satysfakcję, że udało mi się ukończyć projekt.

Panie i Panowie, przedstawiam Wam:
stację roboczą do kręcenia much.

Motywacją do zrobienia tej konstrukcji był zakup nowego imadła :)

Zbliża się wiosna więc zaczynam kręcić robactwo pod klenio-jazie. Już nie mogę się doczekać! :D

#wedkarstwo #krakowskieprzygodywedkarskie #rekodzielo #tworczoscwlasna
Pobierz leszkuuu - Robiłem tego #!$%@? chyba z miesiąc "na kolanie" bo nie mam warsztatu, ino...
źródło: comment_brRhKw4oQHXbuVhN1jL0EohkXzr1Syxw.jpg
  • 15
Jak się spisuje Danvise? Powoli skłaniam się do kupna imadła do robienia microjigów, dlatego szukam czegoś taniego. To kusi ceną, ale wielu boi się plastików w imadle. Jak wrażenia po obmacaniu?
@MikoBalagany: Powiem tak: słyszałem wiele dobrego na temat tego imadła. Są goście, którzy używają go bezawaryjnie nawet do 6 lat. Chodzą jednak słuchy, że stal zastosowana w szczękach nie jest dobrej jakości i szybko się wyrabiają. Niestety w tej kwestii zdania są podzielone. Nawet gdyby zaszła taka sytuacja to można zakupić dodatkowe szczęki w internecie. Rada na to jest prosta: przy każdej zmianie haczyka regulujesz szerokość rozwarcia szczęk tak żeby przy
@leszkuuu:
Ładnie wyszło,myślałem,że to warsztat modelarski:)
''Bażant
Od królewskiego, słonecznego orła począwszy, po bosko upierzonego strusia, poprzez albatrosa, który śpi unosząc się na skrzydłach, i skowronka śpiewającego w locie, udamy się, jak łowcy ptaków, w poszukiwaniu mitów i symboli z nimi związanych.''
@leszkuuu #!$%@? myślałem, że jesteś jakiś nienormalny i chcesz kręcić filmiki z muchami na tym stanowisku, tylko się zastanawiałem po co ci ta żyletka i imadło + inne narzędzia XD.
Ogarnąłem jak spojrzałem na tagi XDDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cmada: wszystko z Castoramy za grosze. Podstawa to półka sosnowa grubości 20mm, reszta kantowki 18mm. Mam projekt narysowany to Ci mogę wysłać xD