Wpis z mikrobloga

bo aktualnie jestescie tansi niz automatyzacja, ale niedlugo sie to zmieni i zostana tylko parkowacze zatrudniani na centrach, ale wasze male mozdzki tego nie ogarna xD


@Sweet_acc_pr0sa:
Nas to znaczy? Tak po wykopowemu, założyłeś, że też jestem kierowcą zawodowym? XD

Echhh widze marny troll, niby najłatwiejsi do zastąpienia, a pół świata myśli jak to zrobić i pompuje w to kosmiczne pieniądze, ale wystarczyłoby zapytać ciebie dzbanuś, przecież "najlatwiejsza do zastapienia grupa
  • Odpowiedz
bo aktualnie jestescie tansi niz automatyzacja, ale niedlugo sie to zmieni i zostana tylko parkowacze zatrudniani na centrach, ale wasze male mozdzki tego nie ogarna xD tak samo jak wy mysleli paredziesiat lat temu pracownicy fabryk jak wchodzila automatyzacja


@Sweet_acc_pr0sa: Żeby nie było - nie jestem kierowcą.
Jednak zdziwisz się, jak długo jeszcze będą jeździć zwykłe ciężarówki. Podejrzewam, że możesz nie dożyć nawet tych czasów 'automatyzacji'. Może na autostradach i głównych
  • Odpowiedz
niedlugo sie to zmieni i zostana tylko parkowacze zatrudniani na centrach,


@Sweet_acc_pr0sa: Jak za 200 lat to wejdzie, to będzie dobrze. Jest za dużo zmiennych, żeby napisać wszystkie możliwe algorytmy zachowania się autonomicznej ciężarówki w danej sytuacji. Poza tym

  • Odpowiedz
@Prokurator1990 zależy od człowieka. I nie ma tu znaczenia czy jeździ ktoś tirem czy osobòwka. Wielokrotnie widziałem jak na parkingu ludzie mając w odległości 30 metrów toalety szczą na trawę jak zwierzęta.
  • Odpowiedz
@Ezdrive: A ta guma na stoliku, sam miód, idealnie się to czyści ;)

@Kamil32123: Szczerze mówiąc, jak widzę stan niektórych przydrożnych kibli, to na jedynkę też wole iść pod krzak. Płaci się za te drogi majątek, a idzie się zrzygać od samego widoku...
  • Odpowiedz