Wpis z mikrobloga

@Lipathor: Pod względem ideologii to Korwin. Mam bardzo podobne poglądy. Podziwiam go za opór, szanuję za czystość intencji i szczerość. Ale w stricte politycznym znaczeniu ktoś kto nie potrafi zarejestrować swojej partii nie może być dla mnie autorytetem.
  • Odpowiedz
@yuim: Wiem. On sam odpowiadając na zarzut hipokryzji rzekł: "Wielu konserwatystów miało romanse" czy coś takiego.

Do kościoła chodzi i co tydzień przyjmuje komunię. No jego sumienie. Ale wypowiedzi o feudalizmie czy LGBT stawiają sprawę konserwatyzmu Korwina jasno.
  • Odpowiedz
@AgresywnyKardiolog: też popieram ugrupowanie Korwina (choć z innych powodów), ale te jego romanse stawiają go w naprawdę nieciekawej sytuacji jako konserwatystę. Dodatkowo napisał on kiedyś książkę o wychowaniu dzieci, po czym jedna z jego córek skończyła jako heroinistka. Także ksywka Jonasz Koran-Mekka nie wzięła się znikąd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@yuim: A co Donald mówi o monarchii? Z tego co wiem to jest demokratą. I zajmuje jedno z najwyższych stanowisk w skrajnie postępowej UE

@Lipathor: Z tych jego absurdów to ja się tylko śmiać mogę

@Alex_Krycek: Konserwatyzmu nie mierzy się ilością żon czy romansów. Świadczy to źle o nim jedynie jako o katoliku.
  • Odpowiedz