Wpis z mikrobloga

Reakcja typowego prawaka (nie mylić z prawicowcem) kiedy Żyd był ubekiem i zabijał Polaków:

hurr durr żydokomuna, zbrodniczy żydowski system, żydzi mają krew na rękach


Również prawak, kiedy Polak był ubekiem i zabijał Polaków:

ale to nie był Polak, tylko komunistyczny internacjonalista, dla nich narodowość się nie liczyła


Taki obraz wasz wykopki.
#bekazprawakow #neuropa #zydzi #antysemityzm ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polityka
  • 13
  • Odpowiedz
  • 27
@nexetpl

ale to nie był Polak, tylko komunistyczny internacjonalista, dla nich narodowość się nie liczyła


Zapomniałeś o ruskim agencie i zdrajcy narodu.
  • Odpowiedz
Zabawne jest to że było na odwrót, przynajmniej ja tak uważam.

hurr durr żydokomuna, zbrodniczy żydowski system, żydzi mają krew na rękach


@nexetpl: Nie wiem czy ktoś potrafiłby mi wymienić Żyda na jakimś wysokim stanowisku w kraju socjalistycznym(oprócz Izraela to nie to samo)który autentycznie czułby się Żydem, naprawdę chciałbym takiego poznać.

Ja z wymienieniem polaków którzy autentycznie czuli się polakami nie mam najmniejszego problemu, Gierek, Gomułka, Moczar mógłbym tak wymieniać i
  • Odpowiedz
@CynicznyMarksista: Można by sie przyczepic do pierwszych lat Izraela które chętnie było popierane przez ZSRR i w pierwszych latach było całkiem socjalistyczny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

From Israel's founding until the 1977 vote, Mapai or its affiliated Histadrut labor organization tightly controlled most of the country’s agriculture and industry, health care and social welfare, infrastructure and development, education, housing and radio. No detail was too small for
  • Odpowiedz
Można by sie przyczepic do pierwszych lat Izraela które chętnie było popierane przez ZSRR i w pierwszych latach było całkiem socjalistyczny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Satan696: Miło że przeczytałeś komentarz.

oprócz Izraela to nie to samo


No to słucham jakie były te zbrodnie socjalistycznego choć demokratycznego Izraela( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CynicznyMarksista: Podpiał bym pod zbrodnie żydów którzy jak na prawdziwych internacjonalistów gdy trzeba było dokonali aliyah, szczególnie tych których Izrael potem nie wydał. Jeśli chodzi o jakieś nieścisłości w czasie czy miejscu to wybacz, Izrael juz nie takie cuda robił bo np słyszałeś o tym że domaga sie rekompensaty za mienie po ludziach którzy nie byli nigdy jego obywatelami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Podpiał bym pod zbrodnie żydów którzy jak na prawdziwych internacjonalistów gdy trzeba było dokonali aliyah


@Satan696: Aliyah to zbrodnia? Ciekawe rozumowanie. Uzasadnisz?

Czy masz na myśli ten przymusowy aliyah w marcu 1968?

szczególnie tych których Izrael potem nie wydał


@Satan696: Izrael ma zapisane w konstytucji że nie wydaje obywateli.

słyszałeś o tym że domaga sie rekompensaty za mienie po ludziach którzy nie byli nigdy jego obywatelami? ( ͡° ͜
  • Odpowiedz