Wpis z mikrobloga

torba na łeb i idę spać, proszę nie wołać #zawstydzonatorba #smutnykamil #jeszczetuwroce

rewolucja trwała pół godziny, zabrała 0 ofiar, iskra w sercach użytkowników rozpalona, może kiedyś będzie lepiej...

dodatek do odinstalowania, dziękuję, dobranoc, biorę minusy i hańbę na klatę

nie zdebuguję dodatku w firefoxie bo konsola wywala tylko błąd w kodzie guzika googleplus, chyba że mój lisek nie chce wspólpracować :/
  • 22
@kamdz: Może zamiast bawić się w takie pierdy po prostu stwórzmy jakieś znalezisko lub wpis na mikro gdzie ludzie będą się wpisywać, że nie chcą zmian? Bo na razie widzę, że administracja ma z tej rewolucji niezły ubaw i przepadła idea ;>
@gram_w_mahjonga: niezły ubaw z userów - to chyba jedyna rzecz, jak administracji wychodzi :/. @kamdz, kiedyś organizowałem cichy protest, który poparła całkiem spora rzesza użytkowników (przynajmniej znalezisko, udział w akcji był znacznie mniejszy ;)). Admini zamiast podjąć dialog ze społecznością, również woleli walczyć / udawać, że nie ma problemu, itd. itd.
@Elfik32: Ależ ja zawsze jestem otwarty na wszelkiego rodzaju zmiany. Mało tego, ja jestem się w stanie przyzwyczaić praktycznie do wszystkiego. Wydaje mi się tylko, że nie warto psuć tego co już jest dobre. Owszem sporo zmian trzeba wprowadzić ale nie tędy droga.