Wpis z mikrobloga

Hej! Dziś zapraszam Was do przepisu na currywursty - najpopularniejszy niemiecki fast-food z aromatycznym sosem curry, który w ostatnim głosowaniu zajął drugie miejsce.

Danie jest łatwe w przygotowaniu i bardzo szybkie - całość powinna zająć wam około 15 minut. Wszystkie składniki kupicie w większości marketów w Polsce. Zamiast białej kiełbasy (czasem trudno dostać dobrą) możecie użyć zwykłej kiełbasy, która będzie nadawać się do smażenia/grillowania, ważne tylko aby nie była zbyt tłusta i najlepiej aby była prosta :)

Mam nadzieję, że będzie Wam smakować i dacie mi o tym znać w komentarzach, na mirkoblogu (oznaczajcie mnie :D) lub na priv ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli macie jakieś pytania piszcie śmiało w komentarzach do znaleziska lub w wiadomości prywatnej, każdemu w miarę możliwości postaram się pomóc.

Pozdrawiam!

_____________________________________

PS

#kuchniamg78 - jeśli ktoś chce to zapraszam również do śledzenia tagu z przepisami :)

Wołam osoby, które wyraziły chęć wołania. Jeśli chcesz być dołączony do listy zaplusuj odpowiedni komentarz poniżej.
Jeśli Cię zawołałem, a nie chcesz być wołany zaplusuj inny komentarz.
MG78 - Hej! Dziś zapraszam Was do przepisu na currywursty - najpopularniejszy niemiec...

źródło: comment_W3NDDJNkv8biIofppwGLhbxWvJAXHyeR.jpg

Pobierz

Co w następnym odcinku?

  • hiszpańskie tapas 11.6% (274)
  • Creme brulee (k. francuska) 7.0% (164)
  • Francesinha (k. portugalska) 5.7% (134)
  • churros (k. hiszpańska) 10.2% (241)
  • burek (k. bałkańska) 10.7% (252)
  • mozzarella in carrozza (k. włoska) 18.1% (427)
  • dinnede - niemiecka pizzza 4.4% (103)
  • Philly cheesesteak (USA) 10.0% (235)
  • Buffalo wings (USA) 21.3% (501)
  • Coś innego (napisz w komentarzu!) 1.0% (23)

Oddanych głosów: 2354

  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach