Wpis z mikrobloga

@Czachaaa: no amerykanskie tajne kina ktore byly tworzone zeby pokazac przewage nad usa przeciez w 1980 nie bylo silnikow takicvh jak teraz to czemu teraz mamy problem z dotarciem na ksiezyc bo nigdy tam nie bylismy
  • Odpowiedz
@LirKoAlbi: zeby #!$%@? zbudowac baze gdzie nie bedziemy musieli marnowac paliwa na to zeby pokonac przyspieszenie ziemskie jesli usa zalezy tak na ropie to czemu tak dawno tego nie zrobili bo na ksiezycu albo jest ufo ktore zabija ajkzdego ale nasa nigdy tam nie byla
  • Odpowiedz
@Przegrywmmm: Nie wiem co tam jest ale w nagraniach audio z jednej misji na marsa można usłyszeć ciekawe zdanie wypowiadane przez jednego z astronautów: "Spotkałem człowieka takiego wspaniałego... yyy... ohhh.. to nie był człowiek..."
Także to o czym my wiemy a co tam się rzeczywiście dzieje... Pozostawiam to wam do interpretacji...
  • Odpowiedz
@Przegrywmmm: Kiedyś miałem to nagranie na jakimś pendrive a teraz jak szukam to nic nie mogę znaleźć :O pamiętam tylko, że nazwa pliku to orbit0119 chociaż co do numeru nie jestem w 100% pewny. Ktoś kojarzy to nagranie?
  • Odpowiedz