Wpis z mikrobloga

@LeVentLeCri polecam tę Mirabelkę, 10/10 jak obiecała tak wysłała! Będzie olejowane. Produkt o takim składzie używa się po podgrzaniu saszetki w ciepłej wodzie lub mikrofali, na zasadzie "hot oil treatment". Można nakładać na wilgotne lub suche włosy, albo popularną u nas metodą: na podkład nawilżający. Jako podkład można użyć żel aloesowy, glutek lniany lub nawet wodę z miodem. Według instrukcji - podkreślają, żeby nakładać na suche włosy, tak więc zrobię ;)

Skład: Organic Virgin Coconut Oil, Organic Biotin, Organic Horsetail, Organic Amla, Organic Hibiscus, Organic Green Tea, Organic Coconut Butter, Organic Coconut Fruit Extract.

W składzie podstawą jest oczywiście organiczny, podkreślam ORGANICZNY kokos we wszelkich postaciach oraz garść ekstraktów: skrzyp, amla, hibiskus, zielona herbata. Ekstrakty te mogą delikatnie pobudzać porost na spółę z biotyną, dlatego logiczne by nakładać i wmasować produkt także w skórę głowy.

Dzięki wielkie i testowanie wkrótce!
#wlosy #wlosing #olejowanie
wwwlosy_pl - @LeVentLeCri polecam tę Mirabelkę, 10/10 jak obiecała tak wysłała! Będzi...

źródło: comment_jMZTnpDnykTDWj7NhlUv6t5u99W217RI.jpg

Pobierz
  • 8
@StaryZdzich: Taki trochę stuningowany olej kokosowy. Fajne, choć pewnie niewarte zamawiania z US ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale lubię i wydaje mi się, że na moje włosy działa lepiej niż czysty kokos lub inne oleje, choć mogłam to sobie wmówić (dlatego jestem ciekawa, co powie ekspertka;)