Wpis z mikrobloga

Spam nr 2.
@Gregua chciał wiedzieć, gdzie teraz jest jego truchło. Odpowiedź - wszędzie. xD
Takie wytyczne wysłałem @lacuna zaraz po wrzuceniu wpisu roleplejowego o ćwiartowaniu:

Głowę wysyłam do sułtana Zafariego, z listem wskazującym, że wysyłam do niego głowę jednego z największych wrogów, którego niewierni uznali za świętego, mimo że był tchórzem i samobójcą, co w jego wierze oznacza wieczne potępienie, ale moim zdaniem ten czerep nadałby się nieźle na świecznik do komnaty sułtana.

Prawą rękę wysyłam do sułtana Toghrula, opisując w liście ciężką walkę z la Greguą i opisem, jak na własne oczy widziałem wielu Turków padających od ciosów zadanych mieczem dzierżonym w tej ręce z nadzieją, że możemy się zjednoczyć we wspólnej walce przeciw wspólnemu wrogowi.

Prawą nogę wysyłam do Cyrenaiki, do rady starszych, by pokazać im, że nadal żyję, krzyżowcy są śmiertelni. Jednocześnie przesyłam wiadomość z prośbą o posiłki, albo w formie oddziałów, albo zasobów, które pozwolą nam szybciej się zregenerować.

Lewą rękę wręczam @ahctunki bo ładnie poprosił.

Lewą nogę wysyłam do do Jerozolimy by tam została wystawiona na widok publiczny, jako znak nadziei w tych trudnych czasach.

Tułów zatrzymujemy w Tyrze będzie naszym transparentem podczas przemarszów przez miasto


I w końcu, wisienka na torcie:

Dupę z włócznią w odbycie wysyłam do papieża z listem o treści "Mam nadzieję, że ta żydówka, którą posuwasz ma lepszą dupę."


Jednocześnie dodałem, znany już niektórym, schemat rozkawałkowania. xD


#lacunafabularnie #lacunafabularniejihad #lacunafabularniekrucjata #lacunafabularnieczarnolisto
źródło: comment_2MM4vfp3agIKAXKwxFOvUGPezy4excuT.jpg
  • 26
@Queltas: no to na pewno 10k by nie puścił bo po co?
już 5k by wystarczyło - 2k flotą blokuje drogę morską 3k zamyka miasto całkowicie i wali z machin oblężniczych, a resztą armii mógłby pozostałe twierdze i wioski północy zająć w tym czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)