Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 475
Dziękuję wszystkim za słowa otuchy. Nie ma nowotworu, ucisku nerwów, guzów ani żadnych niepokojących znaków na kręgosłupie. Słabe mięśnie dały o sobie znać w bardzo znaczący sposób. Wyglądało groźnie, początkowo lekarz nie wiedzial jaka diagnozę postawić w tak nagłym przypadku. Gdzie nie było wyraźnego urazu. Leki przez tydzień i basen wskazany. Pamiętajcie o porządnym krześle w pracy i przerwach jeśli pracujecie w biurze. Zbagatelizowanie objawów czy też leczenie na własną rękę mogło skończyć się kalectwem. Kocham Was! #uk #ambulance
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Intel: super, świetnie że to tylko tak się skończyło i wszystko co najgorsze zostało skreślone, dużo zdrówka życzę! Oby szczęście nie opuszczało, powodzenia :)
  • Odpowiedz
@Intel Od siebie jako pływaka dopowiem, że najlepiej wzmacniać mięśnie w tych okolicach pływając stylem grzbietowym. Sam za młodu miałem skrzywiony kręgosłup jednak woda jest zbawienna. Gdybyście mieli jakieś pytania co do techniki to wal na PW, poza byciem zawodnikiem mam też papiery instruktora to może jakieś wskazówki będę mógł udzielić. Super, że nic poważnego nie wyszło, zdrowia!
  • Odpowiedz
@Intel Dobrze, że jest zalecony basen, bo czyli cuda przy takich rzeczach. Fizjoterapeuta też bardzo dobre rozwiązanie, delikatne i umiejętne masaże powinny szybko podnieść komfort życia żonie. ;) Powodzonka!
Zona musi unikać stresujących sytuacji, bo to tylko pogarsza stan. Ja mam problemy z kręgosłupem i takie akcje to jak gwóźdź do trumny. Trudno czasem unikać takich sytuacji, no ale trzeba robić wszystko, żeby było lepiej a nie gorzej ( ͡º
  • Odpowiedz
@Intel: wiem, że nie jest i dobrze zareagowałeś, zrobiłbym tak samo jak Ty, ale chodzi mi tylko o to, że jednak mieli rację bo jak pisałeś nawet smieszkowali. Uważam że opieka NHS to kpina, za każdym je*anym razem niestety...
  • Odpowiedz
@Intel: Pamiętaj żeby grzbietem pływać, bo często lekarze polecają "pływanie" nawet przy wypadających dyskach albo przy rotacjach kręgów, a wtedy ściskanie odcinka lędźwiowego nie jest wskazane ( ͡° ͜ʖ ͡°) kuruj się ładnie!
  • Odpowiedz
@Intel ja właśnie zrezygnowałam z pracy, żeby nie siedzieć 8 godzin przy biurku, bo mam zrujnowane plecy. Nie pracuje od 2 tygodni (pozostaje bardzo aktywna) i poprawa jest kolosalna. Ludzkie ciało NIE JEST stworzone do bezczynności.
  • Odpowiedz