Wpis z mikrobloga

Witam ponownie. Dzisiaj w sobotni wieczór odpada McChicken który miał 47.86% głosów i zajmuje on 6. miejsce w McDonaldowo-burgerowej wykreślance. Przypominam tylko, że wciąż głosujecie na najgorszego burgera z McDonald.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być jutro wołany możesz kliknąć w plusa lub też zaobserwować tag -----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam ponownie. Dzisiaj w sobotni wieczór odpada McChicken który miał ...

źródło: comment_ZX8X2GU28qqDq8qVChaumVqaFPXrEwBh.jpg

Pobierz

Zagłosuj na najgorszego burger z mcdonalda

  • Cheeseburger 30.0% (594)
  • Bigmac 11.4% (226)
  • Wieśmac 19.8% (391)
  • McRoyal 9.9% (195)
  • McDouble 28.9% (572)

Oddanych głosów: 1978

  • 31
  • Odpowiedz
@micke Cheesburger to ekonomia w czystej postaci. Kto nie zjadł na jednym podejściu 3 cheesów ten nie wie co dobre.

A może ktoś powiedzie czym się różni mak cziken od kurczakoburgera bo zawsze się zastanawiam ale nigdy nie zaryzykowalem żadnego z nich.
  • Odpowiedz
@Ag90: ja, prawdziwy smak Maca to Cheeseburger, McDouble i McRoyal. Bułka, ser, mięso, plaster korniszona, trochę cebuli, ketchup i musztarda. That's it. W d@#ach Wam się poprzewracało z jakimiś sosami i dodatkami (°°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@oba-manigger: Przecież wiesmak to nad kanapka. Czis jest suchy a royal to większy czis.

McDouble to większy hamburger, bigmac przereklamowany i suchy.

Doskonale wiem co w czym siedzi, spędziłem w tym #!$%@?łku 3 lata życia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mati_Mateusz: Tak samo możesz z wieskiem ale nie chciałem już pisać o personalizacji. Wiesiek z dodatkowym serem, dodatkowymi sosami plus 2x bekon. Nad kanapka. Ale zapłacisz ponad 20zl za to.
  • Odpowiedz
@Waldemar_Morawiec: mcchicken to średniawka, kawał suchego kurczaka z odrobiną nudnego sosu jogurtowo - majonezowego, plus to rozmiar bo można się najeść. Natomiast kurczakburger to mała kanapka wielkości czisa ale w smaku konkret ostry sos robi swoje. Z tych dwóch wolę kurczakburgera
  • Odpowiedz