Wpis z mikrobloga

#gry #cossacks #kozacy #gog
Jako że Kozacy 2 to jedna z moich ulubionych gier które dawno temu włączałem jak nie miałem nic do roboty a nie miałem ochoty na nic innego, postanowiłem kupić Cossacks 2 Anthology od GOGa. Cena przystępna a rozrywka świetna.

Do meritum - Gra się zacina. Można ją uruchomić,można zacząć rozgrywkę, ale płynność a właściwie jej brak odbiera z tej gry jakąkolwiek przyjemność.
Wykonałem wszystkie kroki jakie proponował GOG (v-sync, ustawienia karty graficznej), próbowałem łatek oficjalnych jak i nie oficjalnych - bez skutku.
  • 12
  • Odpowiedz
@ZercaMirkoslaw:

teraz mi trują dupę że da się uruchomić a ja ich zlewam i żądam pieniędzy z powrotem.

Przykro słyszeć. Mi przyjęli zwrot gry Combat Mission: Beyond Overlord po 2 latach od kupna. Problemem było niewczytywanie tekstur na nowych kartach graficznych/OS. Potem wycofali grę ze sprzedaży. Szkoda że tak obniżyli poziom obsługi klienta.
Jak chcesz to mogę w przyszły weekend popróbować jak to działa na win xp czy win 7,
  • Odpowiedz
@chciwykrasnolud: Cossacks 2 Anthology w wersji GOGowskiej jest ogólnodostępne w wersjach pirackich na takich stronach Igg-games.com - próbowałem piratów w wersji GOGa, skutek ten sam - brak płynności, wersja nie-gogowska wcale nie chce się uruchomić.
Wiem że niezbyt kulturalnie z mojej strony piracić, ale zapłaciłem za towar, który nie działa jak powinien, więc chwytałem się brzytwy.
Z.....w - @chciwykrasnolud: Cossacks 2 Anthology w wersji GOGowskiej jest ogólnodostę...

źródło: comment_4jKbhg9PeAHa3Y9uGBXSMa5aeuheBmZa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz