Wpis z mikrobloga

Quaz i Archonik od czasu do czasu tez cos wrzuca


@piwniczak: Quaz i archonik ze switcha wrzucają sztampy albo co najwyżej chińskie bajki. Ostatnio film quaza to into the breach jakieś 10 miesięcy po premierze - która dodatkowo była nominowana do gry roku 2018 xD Oni praktycznie nic ze switcha nie wrzucają a jeśli już to nie dowiesz się z nich nic nowego oprócz tego, że nintendo wydało nowe mario. Wow.
@epi: @piwniczak: Przeglądam tak te wasze kanały po kolei i poza typowymi tanimi topkami, filmikach o sztampach nintendo, plkotkach i jakimiś rakami zrobionymi pod reklamy to średnio tam widać indyki ( ͡° ʖ̯ ͡°) Takie filmy clickbaitowe głównie
@epi: @piwniczak: Soory panowie ale większość z tych kanałów to typowe rakowisko youtuba czyli typowe Top 10, 10 NEW AMAZING z debilnymi miniaturkami dla upośledzonych dzieciaków. Dwa z tych kanałów to już w ogóle składają się z samych topek praktycznie xD Zero tam indyków o które pytałem, jak już coś się pojawia takiego mało znanego to są to po prostu chińskie bajki, które średnio mnie interesują w tym wypadku.

Z
@Kryspin013: na SwitchPlanet masz od zarąbania filmików z indykami ;)
zarówno w kompilacjach o nowościach i zapowiedziach jak i tych w stylu "10 best eshop sales"

inna sprawa, że inaczej się ocenia te kanały, gdy się jest z nimi na bieżąco od miesięcy
a inaczej gdy się wchodzi na świeżo i próbuje coś znaleźć :P
zarówno w kompilacjach o nowościach i zapowiedziach jak i tych w stylu "10 best eshop sales"


@epi: Ehh, ale co mi po zapowiedzi jak to nawet nie jest recenzja a jedynie co najwyżej komentarz do jakiegoś trailera z neta. Rakowe topki i kompilacje tak samo. Topki nigdy nic nie mówią o grach, te same gry się najczęściej w nich pojawiają ciągle i niesamowicie spłycają te gry. Topki są robione chyba tylko
@Kryspin013: ale na tym to polega ;)
nie musisz byc na bieżąco z eshopem czy innymi niusami
wbijasz na filmik i juz wiesz, co wyjdzie z marcu ;)
a na podstawie tego co widac, jestes w stanie ocenic, czy gra Ci się podoba lub nie
i wtedy zdobyć już konkretniejsze info na jej temat gdzie indziej

Rakowe topki i kompilacje tak samo


@Kryspin013: nie widze w nich nic rakowego ;)
nie musisz byc na bieżąco z eshopem czy innymi niusami


@epi: Ale co polega? Co za różnica czy wejdę w eshop i zobaczę trailery czy wejdę w rakowisko i zobaczę trailery na jednym filmie jak nadal nic nie wiem o grze? Pytałem o kanał z indykami a nie kanał z newsami xD

a na podstawie tego co widac, jestes w stanie ocenic, czy gra Ci się podoba lub nie


Trollujesz, nie?
trailer czy zapowiedź z nijakim komentarzem nie opowie ci o problemach w grze, jej długości, mechanikach czy czym kolwiek


@Kryspin013: zgadza się, dlatego tak jak napisałem, to jest tylko wstepna selekcja
jak coś mi wpadnie w oko, to potem szukam dokładniejszych informacji gdzie indziej
albo pamiętam tytuł i sprawdzam gdy coś nowego sie pojawi na jego temat
nie kupuje bazujac na samych trailerach
zazwyczaj robie porządniejszy research i czekam na recenzje
Jednym prostym trikiem pozbawił wszystkie recenzje sensu. ZOBACZ MEMY


@Kryspin013: recenzje pozwalają podjąć decyzję o zakupie
trailery pozwalają podjąć decyzję, czy się grą zainteresowac i szukać recenzji, czy może z miejsca odrzucić na tym etapie ;)
trailery pozwalają podjąć decyzję, czy się grą zainteresowac i szukać recenzji, czy może z miejsca odrzucić na tym etapie ;)


@epi: Tak i patrząc na trailery pewnie nigdy nie zagrałbym w into the breach. Za to kupiłbym kilka kanapówek w eshopie, które okazały się totalnymi gównami.

dlaczego skupiasz sie na filmikach z niusami a nie na tych z wybranymi ciekawymi tytułami ;)


Bo niestety na tym co podesłałałeś to jest praktycznie
Tak i patrząc na trailery pewnie nigdy nie zagrałbym w into the breach. Za to kupiłbym kilka kanapówek w eshopie, które okazały się totalnymi gównami.


@Kryspin013: to tylko świadczy o Twojej umiejętności oceny czy coś jest crapem czy nie ;)
ja się nigdy nie naciąłem na nic i ze wszystkich zakupionych gier jestem zadowolony

Bo niestety na tym co podesłałałeś to jest praktycznie 95% contentu. Na niektórych z nich to praktycznie
to tylko świadczy o Twojej umiejętności oceny czy coś jest crapem czy nie ;)


@epi: Jeżu, epi po cholerę to dalej ciągniesz? Chciałem wejśc na kanał i zobaczyć zarówno nowe indyki jak i odkryć te stare, w które wcześniej nie grałem. Nie będę spędzał godzin na przeglądaniu kanałów z top 10 trailerów. Wspomniałem, że japońszczyzna mnie nie interesuje a praktycznie z tego się składa cały kanał dante + gameplaye.

Ogólnie dzięki