Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Promilus: to jest ryzykowne, raz tak wyszedlem bez klucza,drzwi zatrzaskowe, przeciag i zamknelo.

No to cyk wspinaczka na balkon na 1 pietro bo okno otwarte ,pech tak chcial, ze przy tym zachaczylem o parapet na parterze i nie dosc,ze otarlem #!$%@? to bokserki zostaly xD sasiad obok kosil trawe,musial miec niezla beke widzac mnie wspinajacego sie nago na balkon xD
  • Odpowiedz
@PSDSTR: Kiedyś po raz pierwszy jak nocowałem u dziewczyny to budzimy sie rano, ubraliśmy sie, dziewczyna idzie mnie odprowadzić do drzwi a w salonie jej ojciec w samych gaciach i skarpetkach takich długich czarnych xD
Dziewczyna była mocno zażenowana a ja sobie pomyślałem "zupełnie jak u mnie w domu xD"
  • Odpowiedz
@PSDSTR: właśnie sobie uświadomiłem ze mam 33 lata, nie mam dzieci i nie mam przed kim paradować w majtach żeby robić in wstyd ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 141
@PSDSTR: Mój stary od zawsze chodzi w samych gaciach odkąd pamiętam. Pierwsze co robi po powrocie z pracy to ściąga spodnie. Niedzielny obiad zawsze w gaciach. W sumie więcej go widziałem w swoim życiu w samych gaciach niż w ubraniach
  • Odpowiedz