Wpis z mikrobloga

#mirkopomusz xD

idę za tydzień jako chrzestny na roczek chrześniaka. nie wiem co mógłbym kupić, bo raz że się za bardzo na dzieciach nie znam, a dwa że dostałem taką oto wiadomość (ʘʘ)

(...) proszę żadnych pchaczy, jezdzikow, rowerkow mam tego w każdym pokoju i ciuchów też mam z wyprzedzeniem pelna szafe jedyne co potrzebuje to buciki na rzepy po domu ale to niestety trzeba z dzieckiem bo on ma wysoka nogę na podbiciu i wiekszosc butów się nie nadaje więc tego mi nie kupisz bo jak

nie żebym Cię naciagala ale już mam tak dużo rzeczy tak samo miskow niektóre zabawki nawet są pochowane bo nie ma dla nich baterii grzechotki mam ksiazeczki też więc naprawdę nie wiem co mógłbyś kupić dla malego jeśli już może do tego czasu coś wymyślisz


może Mirabelki spod #rozowepaski coś podpowiedzą? ʕʔ

#dzieci #prezent #chrzesniacy #chrzestny #roczek #pytanie
  • 36
  • Odpowiedz
@CzeXD: uspokój się szatanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż może i pomyślę
@Sl_w_k_1: ale to tak dziecku chciałbym prezent zrobić, a nie rodzicom
@agaja: może... ale jakie? ( ͡º ͜ʖ͡º) konkrety proszę, co jest fajne?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marcinnx: rocznemu? Który ma wszystko co potrzebuje? Mam już starsze dzieci i zawsze mnie to wkurzało. Ja chciałem zawsze pampers. Ewentualnie pomyśl o macie edukacyjnej. Takim kocu z różnymi rzeczami.
  • Odpowiedz
  • 1
@Marcinnx jak mama chce buty dla małego to może bon do CCC albo Bartka? Poza tym polecam książki: cała serię Czereśniowej, Pucio uczy się mówić i Pucio mówi pierwsze słowa, Jano i Wito (3 książki w serii), kocia kocia i nunuś- gdzie jest szczurek (ma takie otwierane okienka które dzieci bardzo lubią), może Rok w lesie by też uszedł chociaż to bardziej dla starszych dzieci. Mam wrażenie że mama dziecka dość wyraźnie
  • Odpowiedz
@PerfectWoman: ta tablica manipulacyjna mnie zaintrygowała, ale jak mi się na olx pokazały projekty robione przez #madki to trochę jednak zwątpiłem xD chyba, że masz jakieś konkretne modele pod ręką, żeby pokazać?
  • Odpowiedz
@erln: skoro takie specjalne buty trzeba kupować, to nie wiadomo w jakim sklepie ostatecznie będzie kupować xD
o książeczkach też pisała, że w sumie ma sporo...

@agaja: skarpetki z absami super pomysł! kupię 5 par i po problemie ( )
  • Odpowiedz
@Marcinnx: mozesz wziac kilka cienszych i kilka grubszych.
Aczkolwiek jesli planuje dziecku kupic buty, to znaczy, ze mlody nie bedzie popylac boso (choc teoretycznie wedle ortopedow tak jest najlepiej na poczatku).
  • Odpowiedz
@Marcinnx: tez spoko pomysl.
AAAAALE... zale zajmuje to miejsce ¯\_(ツ)_/¯ Nie wiem, jaka przestrzenia dysponuja.

Natomiast hm. My mlodemu kupilismy kojec w postaci szesciokata o przekatnej ok 130 cm.
W pewnym momencie nadmuchalismy mnostwo balonow i tam wrzucilismy - radosc byla dwa dni, potem stracil zainteresowanie :P
Pytanie, czy kulki nie skoncza podobnie...
  • Odpowiedz