Wpis z mikrobloga

Wczorajszy cyrk dla gojów który zaprezentowała ta dziennikarka plus stwierdzenie że powinniśmy oddawać pieniądze plus stwierdzenie że zydowsko-komunistyczny aparatczyk to bohater...

Ile jeszcze trzeba takich akcji żeby zrozumieć że Żydzi jadąc na karku antysemityzmu i holocaustu wytoczyli wojnę państwu w którym mieszkamy?

A każdy głos sprzeciwu i krytyki będzie glosem nazisty a nie patrioty któremu krępują ręce i zaklejają usta?

Antysemityzm to skutek.

MODERACJA.
WPIS NIE ŁAMIE REGULAMINU BO.
NIE ATAKUJE KONKRETNYCH OSOB, NIE NIESIE MOWY NIENAWISCI, NIE MA W NIM PRZEKLENSTW, NIE GLORYFIKUJE SYSTEMOW TOTALITARNYCH.

#zydzi #neuropa #4konserwy
  • 13
  • Odpowiedz
antyklerykalizm


@Burbazur: Nie jest przecież tym samym co

Antysemityzm


czy

antypolonizm

hipokryzja wśród dobrze opłacanych semitofilów


@Burbazur: Wykrywanie hipokryzji w jakiejś zbiorowość to raczej ciężkie zadanie.

dobrze opłacanych


@Burbazur: A po za tym jak ktoś jest opłacany to nie musi wcale przecież tak myśleć.

twierdzę że jest jak antypolonizm w Izraelu


@Holenderski_Ser: Masz na ten temat jakieś badania? Chętnie bym się w końcu dowiedział jak jest z tym
  • Odpowiedz
@Holenderski_Ser: Tak się składa że mam!

Ale to ty pierwszy zacząłeś temat. Ja zadałem tylko pytanie.

1/3 polaków wyraża niechęć dane z CBOS'u

1/4 uważa że Żydzi kiedyś porywali chrześcijańskie dzieci by zrobić z nich mace, to był bodajże uniwersytet Warszawski.

Chcesz źródła?
  • Odpowiedz
niechęć to nie jest antysemityzm.


@Holenderski_Ser:

Antysemityzm – postawa wyrażająca dyskryminację, uprzedzenie, niechęć i wrogość w stosunku do Żydów oraz osób pochodzenia żydowskiego, postrzeganych jako grupa religijna, etniczna lub rasowa, argumentowana powodami religijnymi, gospodarczymi lub politycznymi.


Zamierzasz przeprosić za tezę wyssaną z palca?

[Pdf](https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://cbu.psychologia.pl/uploads/PPS3_raporty/Antysemityzm_PPS3_Bulska_Winiewski_fin.pdf&ved=2ahUKEwiV_-#!$%@?&usg=AOvVaw0Nv6LHbDzsuDBxL8Crb6yq)
  • Odpowiedz
  • 0
@CynicznyMarksista fakt. Zapomniałem. Niechęć to antysemityzm No to jestem antysemita. Przyznaję. Ponieważ odczuwam niechęć wobec Żydów tak jak wobec gorącej kąpieli lub wątróbki.

Jak nie chce mieć do czynienia z gejem to jestem homofobem?
  • Odpowiedz
Zapomniałem. Niechęć to antysemityzm No to jestem antysemita. Przyznaję. Ponieważ odczuwam niechęć wobec Żydów tak jak wobec gorącej kąpieli lub wątróbki.


@Holenderski_Ser: Wymyślanie własnych arbitralnych definicji i brak odpowiadania na pytania to nie jest dyskusja.

Jak nie chce mieć do czynienia z gejem to jestem homofobem?


@Holenderski_Ser: No raczej tak, przecież nikt nie każe ci się z nim całować. Zresztą w raporcie 85% nigdy nawet nie poznało Żyda.
  • Odpowiedz
  • 0
@CynicznyMarksista no widzisz ja znam 4 Żydów plus 2 którzy przeszli na judaizm bo odkopali jakiegoś tam pociotka od strony wujka brata kogoś tam itp. Dwóch gejów, para ... Tych dwóch jest szczególnie #!$%@?ących.

Czyli każdy kto wyraża niechęć do Polaka uprawia antypolonizm
  • Odpowiedz