Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Ta #!$%@? pizza srat, jednego razu na festiwalu pizzy 2 albo 3 lata temu poszedlem sobie z bratem i jego locha na to i sobie #!$%@? jemy te pizze az nagle wjezdza hawajska no to mowimy #!$%@? no ok raz mozna zjesc ale potem 2 3 4 5 az #!$%@? az do 6 no to ja sie juz #!$%@? ide do tej kucharynki pizza mamamia #!$%@? i mo mowie #!$%@? ze czy go nie #!$%@? on do mnie ze ma #!$%@? 30ziko dostal jeszcze moze mnie oszczac pies nie no to mowie ze bedziemy sie #!$%@? jak ja wygram dostaje darmowy festiwal do konca zycia a jak on wygra to dam mu dziewczyne brata
No to zaczelismy sie przygotowywac kucharek zaczyna obierac ananasy i kroic je w cienkie plasterki ja zaczalem rekawice i to w sumie tyle jak juz sie przygotowalismy to weszlismy na blat kasjerki i zaczelismy sie #!$%@? chcialem jako pierwszy oddac cios ale #!$%@? rzucil we mnie plasterkiem ananasa jak jakims #!$%@? shurikenem i odkroil mi lewa reke a jestem #!$%@? lewo reczny to mowie ggwp i mowie do brata zeby locha dupsko szykowala ale sie nie poddawalem walczylem dalej wymienilismy sie ciosami on mi obcial wielkirgo palca u stop ja mu #!$%@? 1 jedynkę, az tu #!$%@? nagle przyszedl #!$%@? italiano prosciutto i #!$%@? kucharynka swoim cieniutkim plackiem do ciasta doslownie przekroil #!$%@? na pol czaisz? A potem #!$%@? sie pizzy i pobilem rekord restauracji
#