Wpis z mikrobloga

@kamyczeq uzywalam, teraz zmieniam za kazdym razem. Mialam bardzo krotkie paznokcie, ktore jakos nie chcialy ( ͡ ͜ʖ ͡) rosnac, teraz sytuacja wyglada inaczej. Tyle jesli chodzi o to, ze hybrydy niszcza plytke ))¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kawazrana: tez sobie zapuscilam dzięki hybrydom i rosną mi jak dzikie :D Co to za zielony lakier ten błyszczący? Jestem ciekawa jak wygląda na paznokciach bo jest super
@kamyczeq "amazon forest" od semilaca :) musze kupic sobie pisak do plyt i opisac, wczoraj dostalam te tipsy i mialam czekac na mazak, ale nie moglam sie doczekac, zeby je pomalowac :D zrobie jesszcze probki z tymi bez drobinek z matowym topem. Jak ktorys jeszcze Cie interesuje moge Ci zrobic foto na zblizeniu :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kawazrana: A dziękuję dziękuję :) A ile trzyma matowy top? On się po jakimś czasie zaczyna błyszczeć jak normalny? Zawsze chciałam sobie zrobić i nadal nie kupiłam ¯\_(ツ)_/¯
@kamyczeq niestety krocej, mi do tygodnia. Potem robi sie blyszczacy, cos jak bardzo dlugo noszony polysk. Z tym, ze ja wtedy matuje wszystko bloczkiem i maluje nowa warstwe ))¯_(ツ)_/¯ i mam swiezy.
@yakamoz od trzech razy frezarka - ucze sie powoli* , a wczesniej acetonem na folijkach. * po jednym przedluzaniu uzywam teraz jako utwardzenia plytki naturalnej dlugosci, mikrowarstwy akrylozelu od #neonail wiec sie mniej boje uczyc na swoim, zywym organizmie ;)