Wpis z mikrobloga

Hejka mirki za radą @dymel szukałem używanej szosy wg. jego instrukcji, znalazłem w spoko cenie tribana 500 - od pierwszego właściciela z dowodem zakupu, dostałem dodatkowe szczegółowe zdjęcia czy jest ktoś w stanie pomóc mi określić stan roweru? Bo dla mnie wygląda spoko ale jestem totalnym laikiem i mogę pominąć coś istotnego
#szosa #rower #pytaniedoeksperta
  • 36
  • Odpowiedz
@89neo: No ja patrze od okolic dwóch tygodni na jakieś popularne modele - pewnie nie szukam tak efektywnie jak osoby które się znają ale generalnie ten triban to najlepsze co było do tej pory. A pogoda juz w sumie jest na tyle optymalna ze mógłbym zacząć jeździć
  • Odpowiedz
@89neo: microshift nie jest tak zły jeżeli jest dobrze wyregulowany :) IMO lepsze to niż tourney z tym pindlem na boku klamkomanetki
@Vamiacz: jak już mówiłem - za 1200 czasami da się tribana 520 na sorze wyrwać :) Ja bym polował po okolicznych sklepach, masz jeszcze miesiąc do startu sezonu :)
  • Odpowiedz
@dymel: W sumie to rower poza rekreacja ma mi służyć do cardio a jako, że nie przedłużyłem w tamtym miesiącu już karnetu na siłownie to się dla mnie nie opłaca od nowa bo dodatkowe opłaty a bęben trzeba zrzucić. Mam jakiś sklep w sumie z używanymi blisko - jutro spojrzę zawsze zakładałem, że komisowe będą miały mało atrakcyjne ceny - pytać sprzedawcy po prostu o szosena claris/sora?
Vamiacz - @dymel: W sumie to rower poza rekreacja ma mi służyć do cardio a jako, że n...

źródło: comment_oWEF07XfvGJZ50aSrySBDKTMUUKTEte3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@dymel: a ile koleś chce za tego tribka co wysłałeś foty? Bo za 1200/1300 można mieć tribana 500 z 2015 na sorze, wiem bo sam takiego kupiłem 1,5 roku temu a kumplowi kupiliśmy pół roku temu :)
  • Odpowiedz
@Vamiacz: na Twoim miejscu bym poczekał, dodam na olx do wyszukiwań tribana bo i tak jest zimno a nie masz pewnie ubrań na zimno i dopiero byś zaczął śmigać w połowie marca :)
  • Odpowiedz