Wpis z mikrobloga

#netflix #netflixrodzina #netflixpl #netflixfamily #netflixrodzinka
#spotify #spotifyfamily

Przygarnę do rodziny netflix (1 miejsce) oraz spotify (3 miejsca)
opłata dzielona proporcjonalnie oczywiście

"rodziny" prowadzę od ponad 2 lat...

Proszę o kontakt uczciwych ludzi.
Nie mam czasu na comiesięczne sprawdzanie wpłat....
Właśnie robiłem przegląd przelewów i okazało się, że od ponad roku sponsoruję spotify 3 osobom oraz netflix 1 osobie... Wysłałem do nich wiadomości mailowe oraz przez wykop z prośbą o uregulowanie zaległości, ale na ich miejsce szukam innych osób, rzetelnych.

EDIT:
odezwały się 3 osoby z rodzinki spotify i podobno uregulowały już należności. Jeżeli rzeczywiście przelew jutro dojdzie, nie będę ich "wyrzucał" z rodzinki. Jednak brak jest kontaktu z jedną osobą z rodzinki netflix, więc ogłoszenie o 1 miejscu nadal aktualne
  • 11
  • Odpowiedz
@100promocji: jak można tak kogoś w #!$%@? zrobić!? xD nie ukrywam, czasem zdarzy się że 2 miesiące zapominam zrobić przelew, ale jak tylko sobie przypomnę to od razu reguluje zaległość, a tu przez rok tak zapominać? XD
  • Odpowiedz
@TheSjz3: w zasadzie sprawdziłem 16 miesięcy - brak wpłat, dalej nie sprawdzałem, więc w rzeczywistości może być gorzej ...xD grunt żeby to uregulować teraz... uprzedzałem na początku, że dużo pracuję i nie mam czasu na comiesięczne sprawdzanie przelewów, więc liczę na uczciwość...
  • Odpowiedz
@100promocji: Jak tyle czasu nie płacili i twierdzą, że po prostu zapomnieli to mają Cię w dupie xD Może zapłacą, ale później pewnie będzie to samo. Jak coś weź i wyjeb i weź mnie na spotify na próbę xD
  • Odpowiedz