Wpis z mikrobloga

Mireczki z #elderscrollsonline, zakupilem gierke tydzien temu i troche sie zawiodlem, ale moze po prostu brak mi informacji. Moze mi sie wydaje, ale gra tu bardzo malo graczy, w party finder czekam po 40 minut na loch (co prawda gram stamina nightblade, ale jednak to i tak sporo czasu). Drop itemow to kpina, na roznych instach non stop tylko lekki i ciezki pancerz. Majac 25lvl latam z itemkami na 8-9, bo nic nie dropi na sredni pancerz... Wbilem polowe lvl capa i nadal nie wyszedlem z pierwszej lokacji, gra nie nagradza exploringu (oprocz expa za odkrywanie i czasem shardy) tylko wrzuca pierdyliard questow na jedna lokacje. Dodatkowo questy typu pojdz i przynies (20 minut latania) i ok 2k expa za quest. Nie radze sobie praktycznie na zadnym challenge lochu, moze jednak lotrzyk to zla klasa na poczatek? Macie moze jakas polska gildie czy cos? Z gory dzieki ()
  • 9
@nutellowy @Rejiv: W grze jest dużo więcej DD (Damage Dealerów) niż tanków czy heali, dodatkowo oczekiwanie na konkretny loch jest zazwyczja dłuzsze niż na losowy. Jako tank na losowy dungeon czekam kilka(naście) sekund. Jeśli chcesz łatwo znaleźć ekipę na randoma, warto być w kilku gildiach (max. 5) i pytać na nich. Większość ludzi zdecydowanie częściej biega z gildią niż z randomami. Napisz do mnie w grze jeśli grasz na PC (@paprotnik),
@Rejiv: propos tych questów, to wypada zrobić tylko główny w zasadzie i ewentualnie te, które odkrywają ci potrzebne do builda drzewka umiejętności (fighters guild, undaunted, psijic etc.)
Moze mi sie wydaje, ale gra tu bardzo malo graczy, w party finder czekam po 40 minut na loch


@Rejiv: niestety Zenimax ma ostatnio bardzo duże problemy z finderem i jest to jedna z dużych bolączek całego ESO, że są dni że działa mega z dupy. Próbuj się dostać do jakiejś gildii (jest kilka polskich) i tam staraj sie zebrać grupę łącznie 4 graczy, będzie po prostu dużo szybciej.

co prawda
@frikuu: Nie wyszedłem jeszcze z Summerset

@frikuu: W innych MMO raczej jesteś prowadzony "za rączkę", ale tutaj nie widzę sensu dalej explorować, bo tak naprawdę nic to nie zmieni (oprócz poznania lore).

@frikuu: Zazwyczaj w innych MMO takie questy są "po drodze" do kolejnego zadania, tutaj zaś miejsca są porozmieszczane w różnych końcach mapy.

@frikuu: Właśnie tego buildu używam (a przynajmniej staram się). Musiałem zmienić trochę spelle pod
Nie wyszedłem jeszcze z Summerset


@Rejiv: nie do końca rozumiem, dlaczego od razu robisz Summerset, no chyba że teraz nowe konta są automatycznie rzucane na tę krainę, bo najpierw Twoja rasa zaczyna zazwyczaj na małej wysepce, a potem jest przeniesiona do większej krainy, np. Redguardzi zaczynają w Stros M'Kai a potem są przeniesieni do Glenumbry
- to taki przykład, bo są 3 Alliance i każde zaczyna gdzie indziej. Ale tak jak
@Rejiv: Polecam obrać sobie jakiś cel rozgrywki i do niego dążyć. Ja na przykład chcę wyczyścić całą mapę z questów, zaliczyć wszystkie miejsca itp. To da Ci trochę motywacji żeby grać w grę chociaż kilka godzin tygodniowo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)